HIT! Austrian Airlines / Air Canada ✈ Kanada - akční letenky Montreal z Paříže 5.790 Kč

HIT! Austrian Airlines / Air Canada ✈ Kanada - akční letenky Montreal z Paříže 5.790 Kč
Rezervace letenky

Je tu jedna z největších cestovatelských příležitostí letošního roku! Už se vám někdy podařilo letět do Kanady okolo pěti tisíc? Nyní se naskýtá jedinečná šance zarezervovat si obousměrné letenky do Montrealu za úžasných 5.790 Korun. Stačí využit kombinovaný akční tarif Austrian Airlines a Air Canada a letět z dobře dostupné Paříže.

Kdy letět do Montrealu?

Letenky Montreal z Paříže od Austrian Airlines a Air Canada jsou k dispozici na podzim / zimu 2022/2023. Objednávejte volná místa od 2. listopadu 2022 do 1. března 2023.

Jak se letí do Kanady?

Odlétá se z Paříže - letiště Charles de Gaulle (CDG) airport s krátkým přestupem ve Vídni a pokračováním na Montreal (YUL) Pierre Elliott Trudeau airport. Z Kanady se letí zpátky přes Vídeň s Air Canada a z Vídně pak opět s Austrian Airlines do Paříže.

Doprava zavazadel do Kanady

2 příruční zavazadla jsou bez doplatku.

Tip redakce

K místu odletu (Paříž) se dopravíme až 6 levnými lety od 1.123 Kč. Více na stránce akční letenky do Paříže.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.