HIT! 🇭🇳 American Airlines / Lufthansa - Karibik - Honduras - levné letenky Roatán z Mnichova (zpáteční) 9.990,- Kč

HIT! American Airlines / Lufthansa - Karibik - Honduras - levné letenky Roatán z Mnichova (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Máme dobré zprávy pro cestovatele do Karibiku. Po více než dvou letech se objevují akční letenky na Roatán a to není zdaleka vše. Představujeme revoluční kombinovaný tarif aerolinek American Airlines a Lufthansy za cenu, která tady nikdy dříve nebyla. Lety na Roatán při odletu z německého Mnichova stojí jenom 9.990,- Kč.

Tohle je zcela jedinečná nabídka. Proč? Nejnižší částka 12.400,- Kč z minulosti je výrazně překonána. Letenky na Roatán za pouhou desítku, tohle nemá konkurenci.

Dostupnost: Lety na karibský ostrov Roatán z Německa od American Airlines a Lufthansa objednávejte na datumy od 24. dubna 2022 až 27. února 2023.

Linka vede z Německa - letiště Mnichov (MUC) s přestupem v Houstonu (IAH) a zpátky i v Londýně. Přílety jsou na letiště Roatan (RTB) Roatan airport - Honduras - Karibik. Konkrétní podmínky letu a přestupů si nastudujte v náhledu rezervace letenky.

Zavazadla: 2 příruční zdarma (máte sebou na palubě).

Brzy vám hodíme bližší info také k letům na Roatán za 9.990,- Kč s odlety z Berlína. Rychly odkaz k nalezení je pod titulkem.

TIP: Přehled akční letenky Honduras

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.