HIT! American Airlines / Finnair ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova ↔ 9.590 Kč

HIT! American Airlines / Finnair ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Mnichova ↔ 9.590 Kč
Rezervace letenky

Je tu podzimní pecka cílená na letenky do Mexika! To tady už dlouho nebylo. Českému cestovateli je pod nos naservírována vypečená akcička v rámci kombinovaného tarifu American Airlines a Finnair. Levné letenky do Cancunu můžeme podruhé letos získat pod deset tisíc Korun (9.590 Kč). Stačí letět z německého Mnichova.

Kdy letět do Cancunu pod deset tisíc Korun?

Kombinovaný spoj aerolinek American Airlines a Finnair na letenky do Cancunu s odletem z Mnichova pod deset tisíc Korun pramení z předprodeje volných míst na konec zimy a začátek jara, viz kalendář s termíny od 1. března a návraty do 25. března 2023.

Jak do Cancunu s American Airlines a Finnair?

Do Mexika se odlétá z Mnichova (MUC) s Finnair a letí se k přestupu v americkém městě Charlotte (CLT) (na další spoj od American Airlines se téměř nečeká, jen se přestoupí). Vzápětí nám to letí směr Florida - Miami (MIA) s opět kratším přestupem. Linka tam končí na letišti Cancun (CUN) Cancun Aeropuerto Internacional - Mexiko. Zpátky se letí opačně.

Doprava zavazadel do Cancunu

Tyto kombinované letenky do Cancunu od Finnair a American Airlines dovolují přepravit zdarma dvě příruční zavazadla.

Náš tip

Letět do karibského Cancunu se českým cestovatelům, poštěstilo jen na začátku letošního roku. Toto je druhá příležitost. Plánujete li cestu právě na březen, doporučujeme neotálet ani minutu. Dole uvidíte i další akční letenky do Cancunu. Nyní jich je až 12!

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.