HIT! American Airlines / British Airways - Kanada - Ontario - levné letenky Toronto z Berlína (zpáteční) 5.990,- Kč

HIT! American Airlines / British Airways - Kanada - levné letenky Toronto z Berlína (zpáteční) 5.990,- Kč
Rezervace letenky

Nával extra levných letenek do zámoří má další zajímavý přírustek. Tentokrát potěšíme zájemce letů do Kanady. Získat letenky do provincie Ontario lze nyní velmi výhodně díky kombinovanému akčnímu tarifu American Airlines a British Airways. Co to znamená v praxi? Zpáteční letenky Toronto s odletem z Berlína jen za 5.990,- Kč.

Kdy vyrazit? Podmínky akčního spoje do Kanady aerolinek American Airlines a British Airways je aktuálně dostupný pro očkované obyvatele EU od  9. listopadu 2021 do 20. června 2022.

Odlétá se z letiště Berlín Brandeburg (BER) - Německo a přestupuje se v Londýně (letiště Heathrow) - (LHR). Odtud letíme na letiště (YYZ) Lester B Pearson airport - Kanada.

U této zpáteční letenky do Toronta za 6 tisíc korun máme i dopravu 2 příručních zavazadel.

Další tipy na levné letenky do Kanady najdete na této stránce.

Dopravci: American Airlines a British Airways

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.