HIT! Air France - USA - sezónní levné letenky New York z Prahy bez přestupu (zpáteční) také na letní prázdniny 9.990,- Kč

HIT! Air France - USA - sezónní levné letenky New York z Prahy bez přestupu (zpáteční) také na letní prázdniny 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Další na řadě kdo nám v tomto roce nabídne přímé letenky do New Yorku z Prahy je po rakouské Austrian Airlines také francouzská Air France. Nová alternativa akčních letenek bez přestupu spočívá v akci Praha - New York a zpět za sympatickou cenu 9.990,- Kč. Chcete li se dostat do USA v sezóně bez přestupu, máte vyhráno.

Air France uvolňuje přímé akční lety do New Yorku s odlety z České republiky na termíny od konce května 2022. A teď to nejdůležitější, toto jsou sezónní letenky New York z Prahy na letní prázdniny a to je obrovská deviza. Proč? Akční letenky obvykle cílí na mimosezónní data. Když se k tomu přidá let bez přestupu a cena jen deset tisíc, jedná se o letenky co půjdou okamžitě na dračku.

Cestovní období pro přímé lety Praha - New York a zpět končí až 27. říjnem 2022.

Zavazadla: U přímé levné letenky do New York z Prahy od Air France na hlavní turistickou sezónu  za cenu deset tisíc máme zdarma dopravu 2 příručních zavazadel.

Dopravce: Air France

Tip: Přehled levné letenky do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.