HIT! Air France ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Vídně ↔ 11.790 Kč

HIT! Air France ✈ Karibik - Kostarika - akční letenky San Jose z Vídně ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Máme pro vás prémiovou pozvánku na let do Karibiku! Tentokrát se podíváme na letenky do středoamerické Kostariky. Pakliže jste propásli květnovou akční linku Mnichov - San Jose a zpět od United Airlines za třináct tisíc, mrzet vás to nemusí, jelikož přichází Air France s levnými letenkami do San Jose s odletem z Vídně za úžasných 11.790 Kč.

Kdy do Kostariky z Vídně jenom za 11.790?

Jak jistě vidíte, Air France přichází s ještě o 1.200 Kč levnější letenkou do San Jose, než měla její konkurence na lince z Mnichova. Navíc Vídeň jako místo odletu je Čechům bližší. K dispozici pro náročnější je i tarif premium economy. Pozor! Rezervaci letenky do Kostariky je potřeba učinit vzhledem k rychlému výprodeji termínů neprodleně.

Dopravce: Air France

Cestovní období: září 2023 až listopad 2023

Odlet: Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko

Přestup: Paříž (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie

Přílet: San Jose, Costa Rica (SJO) Juan Santa Maria - Kostarika

Zavazadla: 2 příruční zavazadla zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. MHD (městská hromadná doprava): V San Jose je k dispozici autobusová doprava, která je poměrně levná. Jízdné se pohybuje okolo 1-2 dolarů a jízdenky lze zakoupit přímo u řidiče nebo v předprodeji na letišti.

2. Dopravní společnosti sdílené jízdy: Ridesharing služby jako Uber nebo Lyft jsou také dostupné v San Jose. Tyto služby nabízejí cenově dostupnou a pohodlnou alternativu k tradičním taxíkům. Ceny se liší v závislosti na vzdálenosti a aktuální poptávce.

3. Shuttle služby: Existují také shuttle služby, které nabízejí sdílenou přepravu z letiště do centra San Jose za relativně nízkou cenu. Ceny se liší v závislosti na společnosti a trasě, ale obvykle se pohybují kolem 10-15 dolarů.

4. Lokální taxíky: Místní taxíky jsou další možností, avšak ceny se mohou lišit a není vždy garantována přesná cena. Doporučuje se dohodnout si cenu předem s řidičem nebo použít taxametr.

Co dělat v Kostarice?

1. Prozkoumejte historické centrum San Jose: Objevte bohatou historii a architekturu města, projděte se po úzkých uličkách, navštivte historické budovy a náměstí, jako je Náměstí kultury a Náměstí nezávislosti.

2. Navštivte Muzeum zlatého mušle (Museo del Oro): Toto fascinující muzeum v San Jose nabízí rozsáhlou sbírku předmětů zlatého umění a drahých kovů, které představují dědictví indiánských kultur Kostariky.

3. Projděte se po trhu Mercado Central: Zažijte autentickou kostarickou atmosféru na tomto trhu plném barevných stánků, kde můžete ochutnat místní speciality, jako je čerstvé ovoce, zelenina, koření a tradiční pokrmy.

4. Navštivte Národní divadlo (Teatro Nacional): Tento krásný a historický divadelní dům je považován za jednu z nejvýznamnějších kulturních institucí v zemi. Prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a případně se zúčastněte některého ze vzrušujících divadelních představení.

5. Objevujte přírodní krásy Kostariky: Z San Jose máte přístup k mnoha úchvatným přírodním lokalitám, jako jsou národní parky, pláže, vulkány a deštné pralesy. Vydejte se na výlet a objevujte krásu těchto míst, jako je Národní park Tortuguero, Arenal, Manuel Antonio a Monteverde.

6. Vychutnejte si místní kuchyni: Kostarická kuchyně je plná chutí a exotických ingrediencí. Ochutnejte tradiční pokrmy, jako je gallo pinto (směs rýže a fazolí), ceviche (kuchařský pokrm z ryb a mořských plodů), casado (tradiční kostarické jídlo s rýží, fazolemi a masem) a mnoho dalšího.

7. Aktivity na vodě: Kostarika je známá svými překrásnými plážemi a vodními sporty. Vyzkoušejte si surfování, potápění, šnorchlování nebo si prostě jen užijte relaxaci na bílých písečných plážích.

8. Navštivte kávové plantáže: Kostarika je jedním z největších producentů kávy na světě. Navštivte kávové plantáže a dozvězte se o procesu pěstování, sběru a zpracování kávy. Můžete si také vychutnat čerstvou šálek kávy přímo na místě.

9. Objevujte koloniální města: Kostarika je plná kouzelných koloniálních měst, která nabízejí historii, architekturu a autentickou atmosféru. Navštivte města jako Heredia, Cartago a Montezuma a procházejte se jejich úzkými uličkami, obdivujte historické stavby a ochutnejte místní speciality.

10. Poznejte místní kulturu: Kostarika je známá svou pohostinností a vřelostí obyvatel. Připojte se k místním slavnostem, tancům a hudbě, abyste zažili autentickou kostarickou kulturu a tradice.

Akční letenky do Kostariky

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.