HIT! Air France ✈ Jižní Amerika - Peru - akční letenky Lima z Milána ↔ jen za 9.990 Kč

HIT! Air France ✈ Jižní Amerika - Peru - akční letenky Lima z Milána ↔ jen za 9.990 Kč
Rezervace letenky

Tohle si nenech utéct! Až pět tisíc korun teď můžeme ušetřit na letenkách do jihoamerického Peru. Průkopník letošních levných letů do Limy je francouzská národní aerolinka Air France, ovšem co teď předvedla, to je senzace. Na trh byly včera večer uvedeny zpáteční zpáteční akční lety Lima s odlety z italského Milána za pouhých 9.990 Kč.

Kdy letět do Peru za pouhých deset tisíc?

Levná letenka Lima při odletech z Milána je dostupná při aktuální rezervaci volného místa cesty od 19. ledna 2023 s návraty do 27. února 2023. V úvahu tedy u Air France připadají letenky do Peru jen na začátku příštího roku, pakliže teda chceme letět za 9.990 Kč.

Jak se letí do Peru?

Odlety z italského Milána do Peru zní trochu exoticky, ale když kouknete na dostupnost letenek, tak se vám na tváři objeví sluníčko. Proč? Zpáteční letenky se dají pořídit už za pár stovek. Samotý odlet je z letiště Milán Malpensa (MXP) a letí se přes Francii - Paříž (CDG), kde máme jen hodinu na přestup. Následně se pokračuje k přistání na letišti Lima (LIM) Jorge Chavez International airport - Peru. Návrat jen stejný, jen opačným směrem.

Doprava zavazadel do Peru

U Air France můžeme na cestě do Jižní Ameriky přepravit dvě příruční zavazadla zdarma.

Tip redakce

O něco níže jsou k nahlédnutí i ostatní platné akce do Peru. Udělejte si přehled a podívejte kolik až ušetříte.

Akční letenky Peru

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.