HIT! Air Canada ✈ Karibik - Kuba - akční letenky na ostrov Aruba z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 11.790 Kč

HIT! Air Canada  ✈ Karibik - Kuba - akční letenky na ostrov Aruba z Vídně s 4* aerolinkou ↔ 11.790 Kč
Rezervace letenky

Air Canada to nyní rozjela ve velkém, kdy spustila prodej letenek do delší dobu zapovězených oblastí. Představujeme parádní příležitost, jak vyrazit na karibský ostrov Aruba. Na tohle čekáme od loňského podzimu. To se dal ještě plánovat let z Frankfurtu. Aktuálně je to ještě jednodušší. V nabídce jsou letenky na Arubu z Vídně za 11.790 Kč.

Kdy letět na ostrov Aruba?

Letenky na Arubu s odlety z Vídně si koupíme u Air Canada na tento, nebo i příští rok. V nabídce je doprodej vybrané kapacity. Většina nabídka volných míst je na letošek. Na příští rok je letenek méně, ale když si pospíšíte dá se slušně vybrat datum s návraty až do 30. března 2023. Odlétat se dá už 2. října 2022.

Jak poletím na Arubu?

Na ostrov v Karibiku se letí s 4* leteckou společností Air Canada z letiště Vídeň Schwechat (VIE). Při letu do Jižní Ameriky nás čeká jeden přestup a to v kanadském Torontu (YYZ). Přílety jsou na letiště Aruba (AUA) Reina Beatrix airport - Aruba.

Kolik zavazadel si můžu vzít na Arubu?

Zdarma přepravíme u Air Canada dvě příruční zavazadla. Jedno velké maximálně 55 x 40 x 25 cm a druhé menší o maximálně 43 x 33 x 16 cm. Další se dají přikoupit v průběhu rezervace, ale není to nutnost.

Tip redakce

Tato akční letenka do Karibiku se řadí do kategorie "vzácné". Takovou si každý den nekoupíte, tak neváhejte.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.