HIT! Air Canada ✈ Karibik - Antigua a Barbuda - akční letenky na ostrov Antigua z Vídně ↔ 13.490 Kč

HIT! Air Canada ✈ Karibik - Antigua a Barbuda - akční letenky na ostrov Antigua z Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Existují cestovatelské příležitosti, které se objevují velmi často a taky ty, které jsou raritní a patří mezi velmi vzácné. S potěšením vám můžeme oznámit, že přesně takovou teď máte před sebou! Po třech letech máme šanci letět do karibského státu Antigua a Barbuda. Je tu exkluzivní nabídka na rezervaci levné letenky na ostrov Antigua.

Dostupnost akční letenek na ostrov Antigua

Air Canada uvolnila akční letenky na ostrov Antigua s odletem z Vídně za 13.490 Kč na období podzim 2022 až zima 2023. V kalendáři najdeme volná místa na letošní 7. říjen až 30. březen 2023.

Jak poletím na ostrov Antigua?

Odlétá se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko. Dále se letí přes Toronto, kde je přestup (může být delší). Následně už rovnou na Antigua (ANU) V C Bird airport - Antigua a Barbuda. Vše vypravuje Air Canada.

Přeprava zavazadel

U Air Canada máme zdarma dopravu dvou kusů palubních zavazadel.

Tip redakce

Tahle akční letenka do Karibiku se nerodí každý den. Kdo si tohle nechá uletět, počká si na další třeba i několik let, tak toho využijte!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.