HIT! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Svatá Lucie z Vídně ↔ 13.990 Kč

HIT! Air Canada ✈ Karibik - akční letenky na ostrov Svatá Lucie z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Pohádková dovolená v Karibiku? Air Canada pokračuje v nadílce raritních akčních letenek do exotiky, které nevídáme každý den. Jako další pecku představujeme žádané a oblíbené zpáteční akční letenky na ostrov Svatá Lucie. Tyto lety mají aktuálně cenovku 13.990 Kč při odletu z rakouského letiště Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko.

Dostupnost letenek na Svatou Lucii

Kdy vyrazit na ostrov Svatá Lucie v režii Air Canada? V letovém kalendáři najdeme volná místa na odlety na začátku příštího roku (23. leden 2023 až 30. březen 2023).

Jak se cestuje na ostrov Svatá Lucie?

Odlétá se z Vídně s kanadskou národní aerolinkou Air Canada. Další průběh letu je veden ve směru do Toronta, odkud po dni pauzy pokračujeme na cílové letiště Vieux Fort St Lucia (UVF) Hewanorra airport - Svatá Lucie.

Přeprava zavazadel na Svatou Lucii

Opravdový dobrodruh toho na cestuje moc nepotřebuje, ale při cestě do Karibiku už se hodí něco i zabalit. Tyto lety na Svatou Lucii od Air Canada obsahují dopravu 2 příručních zavazadel.

Tip redakce

Poslední možnost letět v akci na ostrov Svatá Lucie se datuje k loňskému podzimu, tak toho využijte. Letenky se totiž vždy vyprodají během chvíle.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.