HIT! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Varadero z Vídně ↔ 12.990 Kč

HIT! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Karibik - Kuba - akční letenky Varadero z Vídně ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

Další cestovatelská pecka do Karibiku na obzoru. Od loňského podzimu čekáme na výhodné letenky do kubánského Varadera a to je právě u konce. Na trhu se objevil akční kombinovaný tarif kanadské aerolinky Air Canada a belgické Brussels Airlines. Využijte akce, kdy si třináct tisíc koupíte letenky do Varadera s odletem z Vídně.

Kdy letět do Varadera?

Tarif Air Canada a Brussels Airlines dovoluje rezervovat si levné letenky Varadero s odletem z rakouské Vídně za 12.990 Kč na období od října do listopadu letošního roku a za 13.590 Kč na říjen 2022 až 30. březen 2023. Tyto letenky na Kubu budou rychle pryč, tak si pospěšte!

Jak se dostanu do Varadera?

Odlétá se z rakouského letiště Vídeň - Schwechat (VIE) s Brussels Airlines s delším přestupem v kanadském Toronto (YYZ). Po jednom dni poletíme s Air Canada na letiště Varadero (VRA) Juan Gualberto Gomez airport - Kuba - Karibik. Stejně se letí i zpět.

Doprava zavazadel na Kubu

Zdarma přepravíme až 3 zavazadla. 2 palubní + 1 odbavené.

Tip redakce

Na levné letenky do Havany se čeká od loňského října. Zájem tedy bude velký - dlouho se to mezi akcemi neohřeje a bude vyprodáno.

 

Další levné letenky na Kubu

Současné se v akci za třináct tisíc létá do kubanské Havany. Aktuální přehled najdete na stránce akční letenky Kuba.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.