First minute! Eurowings ✈ Řecko - akční letenky na ostrov Kréta z Prahy na sezónu 2023 ↔ 3.790 Kč

First minute! Eurowings ✈ Řecko - akční letenky na ostrov kréta z Prahy na sezónu 2023 ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Německá nízkonákladová letecká společnost Eurowings fungující pod křídly Lufthansy nyní vyrukovala s first minute letenkami do Řecka s odlety z Česka na příští rok 2023. Zákazníky potěšila cenou někde na polovině oproti normálu. Kam to bude? Momentálně se vyplatí zpáteční akční letenka na Krétu z Prahy za 3.790 Kč.

Kdy letět na Krétu s odletem z ČR za 3.790 Kč?

V úvodu jsme psali o first minute tarifu. V nabídce jsou tak u Eurowings letenky Praha - Kréta (Heraklion) a zpět za 3.790 Kč na období od 16. května 2023 s návraty do 24. září 2023. Z hlavní letní sezóny pak najdeme i atraktivní termíny na měsíc srpen. Podmínky jsou jako vždy platné jen v době zvěřejnění. Kdo příjde později, může už mít smůlu.

Jak se cestuje na ostrov Kréta?

Čeká nás přímý let s odletem z českého letiště v Praze - Václav Havel Prague airport (PRG). Přílety jsou na letiště Heraklion (HER) N. Kazantzakis airport - Řecko. Doba letu zabere 3 hodiny. Vše režíruje německá Eurowings.

Eurowings a zavazadla

Nízkonákladovka Eurowings dovoluje vzít si na palubu malé příruční zavazadlo o rozměrech max. 40 x 30 x 25 cm, což je napřílad taška na notebook, kabelka, batoh. Velké příruční zavazadlo (8 kg)  max. 55 x 40 x 23 cm je za doplatek.

Náš tip

Na Krétu se dá letět mimo Prahy také z Krakova, Vídně, Budapešti a taky Norimberku. Na Krétu se létá jak do města Chania, tak do města Heraklion.

Akční letenky na Krétu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.