First minute! Easyjet ✈ Holandsko - levné letenky Amsterdam z Prahy ↔ od 1.327 Kč

First minute! Easyjet ✈ Holandsko - levné letenky do Amsterdamu z Prahy ↔ od 1.327 Kč
Rezervace letenky

Do Amstru létá z nízkonákladovek jenom EasyJet a nutno podotknout, že cenově tedy klasické aerolinie nyní cenou poráží na celé čáře. Výhodou jsou odlety z České republiky. Budeme li tedy chtít vycestovat z naší země, britská nízkonákladovka bude volba číslo 1. Nyní navíc zpáteční letenka do Amsterdamu z Prahy stojí od 1.327 Kč!

Kdy vyrazit do Amsterdamu?

I když kalendář ukazuje volná místa od zítřka 20. října, na tento i příští měsíc už je cena astronomická. Takže kdo nemá peníze na vyhazování, zarezervuje si obousměrnou letenku Amsterdam z Prahy od cca třinácti stovek na dobu od poloviny prosince 2022 až do posledního možného návratu 18. září 2023. Vyplatí se i rezervace na hlavní sezónu - červenec a srpen. Podmínky EasyJet jsou platné k času zveřejnění příspěvku.

Do Amsterdamu z Prahy bez přestupu!

Vyhýbáte se přestupování jako čert kříži? Další důvod, proč si vybrat EasyJet, která tento předpoklad splňuje. Odlétá se z letiště Praha (PRG) v České republice a přistává v Holandsku - letiště (AMS) Schiphol Arpt (Nizozemsko). Cesta trvá hodinu čtyřicet a v ceně máme započítaný i let zpáteční.

Doprava zavazadel u EasyJet

Jedno zavazadlo o max. velikosti 45 × 36 × 20 cm je u EasyJet zdarma. Musí se vejít do měřidla na zavazadla a pod sedadlo před vámi.

Náš tip

Sesumírujte si i další tarify. Hravě si tak ověříte, že výhodně nabídka jak letět do Amstru nyní neexistuje. KLM tam létá z Prahy a Vídně od 2.790 Kč, Austrian Airlines z Vídně za 3.590 Kč, a LOT Polish Airlines z Ostravy za 3.990 Kč. Tyto letenky s dostupností je možné zobrazit a rovnou objednat o kousek níže.

Akční letenky do Amsterdamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.