Doprodej! Eurowings - Řecko - levné letenky Athény z Prahy také na léto (zpáteční) 3.490,- Kč

Doprodej! Eurowings - Řecko - levné letenky Athény z Prahy také na léto (zpáteční) 3.490,- Kč
Rezervace letenky

Za poznáním Řecka se můžeme vypravit rovnou z Česka také s německou leteckou společností Eurowings. Aerolinka za stejnou cenu doprodává své předsezónní a sezónní zpáteční letenky do Athén s odlety z Prahy za 3.490,- Kč a je tak ještě o pětistovku levnější než konkurenční tarif největší řecké aerolinky Aegean Air.

Dostupnost: Tyto letenky do Řecka se hodí hlavně těm, kteří mají podmínky odlétat z naší republiky. Pakliže to bude v hlavní sezóně, nebude nás stát letenka do Athén z Prahy více než u na první pohled levnějšího tarifu Ryanair. Otevřeno je cestovní období od 19. dubna do 30. srpna. Právě probíhá doprodej letenek na letní prázdniny, tak sebou hoďte.

Výhodou lowcost Eurowings letů jsou přímé lety a jednotná cena, která nekolísá. Zde nám to z Prahy na letiště Athény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko zabere dvě a půl hodiny. Jedno zavazadlo máme v ceně.

Dopravce: Eurowings

Tip: Přehled nejlevnějších letenek do Řecka

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.