Doporučujeme! Wizz Air - Španělsko na léto - levné letenky Castellón de la Plana z Vídně (tam a zpět) 1.960,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Španělsko na léto - levné letenky Castellón de la Plana z Vídně (tam a zpět) 1.960,- Kč
Rezervace letenky

Další pozvánka kam letos v létě ke Středozemnímu moři nás zavede do Španělska. Po necelých dvou letech náš tip bude směřovat do města plného slunce se silnou historií. Wizz Air nám nadělila dáreček v podobě sezónní levné letenky do Castellón de la Plana. Maďaři tam a zpět létají nízkonákladově z Vídně již od 1.960,- Kč.

Hledáte sezónní letenky do Španělska k moři za dobrou cenu? Natrefili jste! Teda pokud vám nevadí odlety z Vídně. Z našich zkušeností máte lowcost linky s odlety z letiště Schwechat hodně v oblibě.

Na co se těšit? Wizz Air nabízí obousměrné levné letenky Castellón de la Plana i lehce pod dva tisíce korun na termíny od 14. června, kdy už začíná hlavní letní turistická sezóna. Neponechte nic náhodě a letenku si bookněte včas. Kapacita míst se každým dnem hodně ztenčuje. V úvahu teď připadá i lákavá letenka na prázdniny.

Jak létá Wizz Air do této části Španělska? Z letiště Schwechat ve Vídni (VIE) odlétá přímo na letiště Castellon (CDT) Costa Azahar airport - Španělsko. Na místě budeme za 2h a 40min.

Zavazadla: Standartně bez doplatku je jedno příruční zavazadlo.

Dopravce: Wizz Air

Máte jasno v otázce dovolené na vlastní pěst ve Španělsku, ale nejste ještě rozhodnutí, kde ji strávit. Máme pro vás i další tipy na sezónu 2022. Nyní frčí taky například Mallorca z Česka a zpátky do tisícovky. Více vám napoví stránka TOP 15 nejlevnější letenky Španělsko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.