Doporučujeme! Wizz Air ✈ Skandinávie - Švédsko - levné letenky do Malmö z Katovic ↔ od 709 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Skandinávie - Švédsko - levné letenky do Malmö z Katovic ↔ od 709 Kč
Rezervace letenky

Je tu aktuální návod na rezervaci levné letenky na jižní pobřeží Švédska, aneb i do Skandinávie se dá letět za pár stokorun. Inflace na kratší nízkonákladové lety nemá zase také vliv. jako důkaz budiž lety do Malmö s odletem z polských Katovic za 709 Kč, myšleno i se zpáteční cestou. Takové podmínky teď nedokáže nabídnout nikdo, než Wizz Air.

Na kdy koupit letenky do Malmö za 709 Kč?

Cestovní období dovoluje absolvovat cestu do Švédska od 22. února do 22. prosince, nejlevnější letenky do Malmö z Katovic má teď Wizz Air na březen, kdy se v hromadě termínech budeme pohybovat v ceně 709 Kč za zpáteční letenky.

S Wizz Air v Malmö už za hodinku a půl

Nízkonákladové spoje do Skandinávie maďarského dopravce Wizz Air budou započaty na letišti Katovice (KTW) Pyrzowice airport - Polsko a končí na  Malmo (MMX) Sturup aiport - Švédsko. Zpáteční trasa probíhá stejně, jen v opačném pořadí.

Náš tip

Tohle je jediná varianta levných letenek do Malmö, jelikož tarif z roku 2021 letecké společnosti Ryanair s odlety z vedlejšího Krakova už skončil.

Akční letenky Malmö

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.