Doporučujeme! Wizz Air ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Stavanger z Krakova ↔ od 1.491 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Skandinávie - Norsko - levné letenky Stavanger z Krakova ↔ od 1.491 Kč
Rezervace letenky

Ohromující fjordy, bílé písečné pláže a fascinující výhledy z útesů. Norské starodávné město Stavanger se spoustou historie a mnoha cestovatelskými lákadly vás nadchne na první dobrou. K tomu si přidejte pulzující kulturní život a špičkové restaurace a máme hned několik důvodů proč letět do Norska. Pomůžeme vám do Norska už za 1.491 Kč.

Letenky do Stavangeru už za patnáct stovek!

Snižte cestovní náklady do Norska na Maximum. Zpáteční letenky do Stavangeru od 1.491 Kč vám to dosti usnadní. Lowcosty vypravuje maďarská aerolinka Wizz Air z polského letiště v Krakově.

Kdy letět do Stavangeru

Obousměrné nízkonákladové levné letenky Stavanger z Krakova jsou dostupné v rozmezí období 18. březen 2023 až 2. březen 2024. Nejlevnější letenky si teď bookneme až na termíny do června.

Jak poletím do Norska?

Odlety do Skandinávie budou probíhat z letiště Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko s přímým letem na letiště Stavanger (SVG) Sola Airport - Norsko. Doba letu je 2 hodiny a 20 minut. Příruční zavazadlo a zpáteční letenka v ceně.

Náš tip

Kromě Stavanger se levně letecky dopravíme také do hlavního města Oslo. Přehled viz stránka levné letenky do Norska.

Akční letenky Stavanger

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.