Doporučujeme! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Rijád z Vídně ↔ od 2.790 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Rijád z Vídně ↔ od 2.790 Kč
Rezervace letenky

Na konci srpna jste se mohli dočíst o novém nízkonákladovém tarifu do Saudské Arábie od maďarské letecké společnosti Wizz Air. Tehdy zpáteční lowcost let do Rijádu z Vídně startoval na částce 3.229 Kč. Co se od té doby změnilo? Na letence do Rijádu teď ušetříme další pětistovku. Tam a zpátky se letecky dopravíme od 2.790 Kč.

Kdy letět do Saudské Arábie už za 2.790 Kč?

Mámáme pro vás velmi dobré zprávy. Ulovit lowcost letenku na její nejnižší hranici obvykle umožní jen několik málo termínů, tady to ale neplatí. Wizz Air teď láká cestovatele na zpáteční letenky do Rijádu z Vídně za částku 2.790 Kč na leden až červen 2023. Neokládejte rezervaci letu do Saudské Arábie, protože tohle je jen zaváděcí cena na příští rok, která se dlouho neohřeje.

Do Saudské Arábie se letí cca 6 hodin

Vezmete v potaz fakt, že Saudská Arábie není zase tak blízko a let tam netrvá zase tak krátce, je cena 2.790 Kč naprostá paráda. Linka Wizz Air bude začínat na letišti Vídeň (VIE) - Rakousko a končit na Riyadh (RUH) King Khaled Intl Saudská Arábie. Zpátky to je samozřejmě naopak.

Zavazadla a Wizz Air

Zdarma je u dopravy aerolinek Wizz Air standartně malé kabinové zavazadlo s maximálními rozměry 40x30x20 cm. Hodně cestovatelů dokupuju službu priorioty boarding, kde je také druhé kabinové zavazadlo. To může být dokonce větší a to 55 x 40 x 23 cm.

Náš tip

Současně lze uvažovat také o rezervaci letenky do Rijádu z Budapešti. Tato zpáteční linka opět v režii společnosti Wizz Air stojí zhruba o pětistovku více. Přehled je dole pod článkem. P.s. levně se létá také do města Dammam.

Akční letenky Saudská Arábie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.