Doporučujeme! 🇦🇪 Wizz Air - SAE - levné letenky Dubaj z Katovic (zpáteční) od 3.372,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - SAE - levné letenky Dubaj z Katovic (zpáteční) od 3.372,- Kč
Rezervace letenky

Dnešní tip je orientovaný na turisty pocházející z moravskoslezského regionu, kteří plánují individuální dovolenou v Dubaji bez cestovky. Proč zrovna pro ně? Obyvatelé z této částu republiky to nemají na letiště do polských Katovic (hodina cesty z Ostravy po dálnici) a odtud to létá do Dubaje momentálně od částky 3.372,- Kč!

Kdy vyrazit? U nízkonákladové letenky do Dubaje z Katovic jako je ta od Wizz Air se musíme chopit ideální kombinace termínu. S tím vám pomůže letový kalendář. Nejlevnější lety do Emirátů na jaře 2022 jsou momentálně na květen.

Na takovou sumu se u ČSA (České Aerolinie létají do Dubaje z Prahy) nedostaneme ani ve snu, jelikož takové lety i v akci stojí jednou tolik.

Tip: Přehled všech zajímavých tarifů do Dubaje

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6290 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.