Doporučujeme! Wizz Air - Řecko - levné letenky Zakynthos z Vídně (tam a zpět) od 1.300,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Řecko - levné letenky Zakynthos z Vídně (tam a zpět) od 1.300,- Kč
Rezervace letenky

Turistická sezóna roku 2022 je za dveřmi a my tak pokračujeme v dnešním sondování levných letenek po Evropě. Na řadě je oblíbené Řecko. Už jste byli na krásném zeleném ostrově Zakynthos? Mořské želvičky, blankytně modré moře, bílé písčité pláže, jaskyně. Tím se pokocháte díky levné letence na Zakynthos od 1.300,- Kč.

Jelikož si na trase Vídeň - Zakynthos a zpět konkuruje Ryanair a Wizz Air, probíhá docela slušný cenový souboj o zákazníky. Ještě v únoru nabízela levnější letenky na Zakynthos z Vídně irská Ryanair, teď v polovině března je tomu opačně.

Dostupnost: S Wizz Air můžeme letět na Zakynthos od 30. května a hned na začátek období to vychází nejlépe. Termínů okolo třinácti stovek je tady ale minimálně.

Ryanair má nyní letenky na Zakynthos z Vídně od 1.784,- Kč s dostupností od 1. července. Odkazy na oba dva tarify jsou hned pod titulkem.

Tip: Řecko nabízí mnoho způsobů vyžití. Dostat se dá letecky za minimální náklady na mnoho řeckých ostrovů. Námatkou to je kromě Zakynthosu také Lefkada, Kréta, Rhodos, Skiathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Santorini a další. Doporučujeme navštívit stránku akční letenky do Řecka.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.