Doporučujeme! Wizz Air ✈ Kosovo - levné letenky do Prištiny z Vídně ↔ od 1.180 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Kosovo - levné letenky do Prištiny z Vídně ↔ od 1.180 Kč
Rezervace letenky

Priština nabízí širokou škálu zajímavostí pro návštěvníky, včetně kulturních památek, tradiční kosovské kuchyně, moderního životního stylu a fajn obyvatel. Město je plné kaváren, klubů a přírodních krás. Dostat se tam můžeme levně s letenkou do kosovské Prištiny z Vídně od aerolinek Wizz Air, která zpáteční spoj zařadila prodává od 1.180 Kč.

Kdy letět do Kosova?

Využijte nabídky Wizz Air a objevte krásy Prištiny v Kosovu za velmi příznivé ceny! Z rakouského Vídně můžete letět do tohoto pohostinného města již od 1.180 Kč za letenku v období od 18. dubna 2023 do 6. dubna 2024. Pokud plánujete návštěvu v květnu nebo červnu, máte výhodu nejlevnějších letů. S Wizz Air se vysokých cen obávat nemusíte. Pro získání takto levné letenky do Kosova je nutný okamžitý booking.

Jak poletím do Kosova?

Společnost Wizz Air nabízí lety z Vídně do Prištiny s přímým spojením. Odlety jsou z letiště Vídeň-Schwechat (VIE) a přílety jsou na letiště Priština (PRN). Doba letu trvá přibližně 1 hodinu a 30 minut.

Jak se nejlépe dopravím k místu odletu?

Zde jsou některé možnosti, jak se nejvýhodněji dopravit z České republiky na letiště Vídeň Schwechat:

Autobus - Autobusové společnosti, jako je RegioJet nebo Flixbus, nabízejí přímé spojení z některých českých měst, jako jsou Praha, Brno nebo Ostrava, přímo na letiště Vídeň Schwechat. Ceny se mohou pohybovat od 200 Kč do 500 Kč, v závislosti na čase cestování a dostupnosti.

Vlak - Vlakové spoje ČD A RegioJet jsou také možné s přestupem v Praze nebo Brně. Ceny se mohou lišit v závislosti na trase a dostupnosti, ale mohou být podobné cenám autobusových spojů.

Sdílená doprava - Existují také možnosti sdílené dopravy, jako jsou carpoolingové služby nebo služby jako BlaBlaCar, které umožňují sdílení jízdy s ostatními cestujícími a snížení nákladů na dopravu. Ceny se mohou lišit v závislosti na dostupnosti a poptávce.

Jak se dopravím z letiště do centra města Priština?

Zde jsou některé možnosti, jak se nejvýhodněji dopravit z letiště Priština do centra města Priština:

Autobus - MHD autobusové linky X1, X2 a X3 jsou k dispozici na letišti Priština a jezdí pravidelně do centra města. Cena za jízdenku se pohybuje kolem 0,50 EUR.

Taxi - Taxislužby jsou také k dispozici na letišti. Ceny se pohybují okolo 15-20 EUR za jednu jízdu.

Pronájem auta - Pokud preferujete vlastní dopravu a pohodlí, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny se mohou lišit v závislosti na tom, kterou společnost si vyberete a na délce pronájmu, ale obvykle se pohybují od 20 EUR a výše za den.

Soukromý přepravce - Existují také soukromé přepravní služby, které nabízejí přepravu z letiště do centra města. Ceny se mohou lišit v závislosti na společnosti, ale obvykle se pohybují od 20-30 EUR za jednu jízdu.

Co dělat v Kosovu?

Kosovo je země plná překvapení a zajímavostí, která láká návštěvníky z celého světa. Národní park Šar-planina nabízí spektakulární pohledy na hory a údolí, kde se můžete vydat na turistické výlety nebo si užít horské cyklistiky. Patří sem také klášter Visoki Dečani, zapsáný na seznamu světového dědictví UNESCO, a pevnost Prizren, jedna z nejstarších a nejvýznamnějších historických památek v zemi. A pro ty, kteří chtějí ochutnat místní kuchyni, Kosovo nabízí mnoho lahodných specialit, jako je byrek a pljeskavica.

Akční letenky Priština

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.