Doporučujeme! Wizz Air ✈ Jordánsko - akční letenky do Ammánu z Vídně ↔ od 1.447 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Jordánsko - akční letenky do Ammánu z Vídně ↔ od 1.447 Kč
Rezervace letenky

Množí se nám otázky na Jordánsko hlavně kvůli zájmu cestovat do vyhlášeného skalního města a archeologického naleziště Petra. Jak si tam aktuálně zaletět za nejmenší peníz? Obvykle je to Ryanair, kdo tady udává tempo, ale teď jí o malý kousek předstihla aerolinka Wizz Air. Je tu obousměrná letenka do Ammánu z Vídně už za 1.449 Kč.

Kdy letět nejlevněji do Jordánska?

Pakliže se vaše myšlenky schylují k cestě v následujících měsících, máme pro vás ty nejlepší zprávy. Rezervaci letenek do Ammánu s odletem z dobře dostupné Vídně na listopad až únor zaplatíme nejméně peněz, protože se budeme pohybovat v cenové relaci okolo patnácti stovek za obousměrný let.

Jak se letí do Jordánska v režii Wizz Air?

Přímý let na Blízký východ od Wizz Air má trvání tři a půl hodiny a vede z letiště Vídeň Schwechat na letiště Ammán (AMM) Queen Alia airport - Jordánsko. V ceně je zahrnuta i letenka zpět!

Kolik zavazadel brát sebou do Jordánska?

Stěhovat se tam nechceme, takže si vystačíme s tím nejnutnějším. V rámci lowcost tarifů Wizz Air je jedno palubní zavazadlo k letenkám do Ammánu zdarma. Rozměry max. 40x30x20 cm s váhou do 10 kg. Další se dají výhodně přikoupit. Doporučujeme pak službu priority boarding.

Náš tip

Konkurenční Ryanair je na spoji Vídeň - Amán a zpět hned v závěsu. Tyto zpáteční letenky do Jordánska se totiž dnes prodávají od od 1.475 Kč a to je rozdíl jen 30 Kč. Tolik zajímavých termínů jako Wizz Air ale nemá. Do Ammánu lze ale pořídit i letenky s odletem z Prahy a překvapivě ani nestojí moc. Příplatek je asi jen + 300 Kč! Jako poslední variantou je linka od Wizz Air na trase z Budapešti. Cenou už tak zajímavá jako první tři není, startuje od 3.046 Kč.

Akční letenky Ammán

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.