Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - sezónní letenky do Benátek z Prahy ↔ od 784 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - sezónní letenky do Benátek z Prahy ↔ od 784 Kč

Jeden z nejpovedenějších dnešních leteckých lowcostů na hlavní turistickou sezónu? Letenky do Benátek z Prahy na letní prázdniny a zpátky za úžasných 784 Kč. Wizz Air nám opět ukazuje, že výjimka opět potvrzuje pravidlo. Ani last minute letenka z Česka do Itálie nemusí stát balík. Jestli se umíte rychle rozhodovat, máte hozenou rukavici.

Dostupnost volných míst

Zásadní a nejdůležitější otázka, kdy vyrazit? Volnou kapacitu lze čerpat z období 27. červen 2022 až po 24. březen 2023. My svou pozornost budeme soustředit  na červenec a hlavně srpen, kdy je letenka teď momentálně nejlevnější. Například na datum 24.7. to máme tam i zpět za cca 8 stovek.

Detaily k letu do Itálie

Jedny z nejžádanějších letošních letů se zahajují na letišti Praha Václava Havla (Ruzyně) a z Česka putují přímo na letiště Benátky (VCE) Marco Polo airport - Itálie.

Zavazadla

Chystáte si vzít menší tašku nebo kufr? Pak už za zavazadlo neplatíte a tím pádem i odpadá zdržování s odbavením a pak i čekáním na něj u pásu. Rozměry palubního zavazadla u Wizz Air jsou do 40x30x20 cm s hmotností do 10 kg.

Akční letenky Benátky

 

TOP 15 akční letenky do Itálie

Aktuální přehled

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.