Doporučujeme! Wizz Air - Itálie - levné letenky Řím z Prahy (tam a zpět) od 780,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Itálie - levné letenky Řím z Prahy (tam a zpět) od 780,- Kč
Rezervace letenky

Za antickými a středověkými památkami, do Vatikánu kde sídlí papež, nebo jen za návštěvou moderního pulsujícího velkoměsta? Důvodů proč si udělat výlet do Říma je mnoho. Tvrzení potvrzuje i fakt jednoho z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Sedněte do letadla Wizz Air, letenky Řím z Prahy se dají koupit za 780,- Kč!

Wizz Air má momentálně nejlevnější letenky do Říma při odletech z Česka a to dost výrazně. Pro srovnání s konkureční Ryanair tam cena startuje na 1.231,- Kč. Kdo chce ušetřit ještě pětikilo, bude teď bookovat lety od maďarské letecké společnosti.

Kdy vyrazit? Turistická sezóna u Wizz Air zahrnuje volná místa od posledního březnového týdne do konce října 2022. Chcete zaplatit co nejméně (pod 8 stovek)? Rezervujte si okamžitě dubnové datum zpátečního letu.

Nízkonákladový tarif dopravce Wizz Air obsahuje odlet z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česká republika a přistání na letišti Řím (FCO) Leonardo da Vinci airport - Itálie. V ceně je i zpáteční let a doprava 1 kusu kabinového zavazadla.

Dopravce: Wizz Air

Doporučujeme: TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.