Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - levné letenky do Neapole z Prahy také na letní prázdniny ↔ od 1.451 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - Kampánie - levné letenky do Neapole z Prahy ↔ od 1.451 Kč
Rezervace letenky

Máte hlavu jako balón z toho, kam vyrazit na výlet nebo dovolenou? Nechcete letět odjinud než z Prahy a nechcete platit moc peněz? A co takhle Itálie letecky tam a zpátky kolem patnácti stovek? Za takové peníze si teď naplánujete trip do Kampánie. Koukněte na obousměrné letenky Praha - Neapol a zpět od aerolinek Wizz Air od 1.451 Kč.

Z Prahy do Neapole už za 1.451 Kč

Kdy vyrazit? Velmi dobře vychází začátek turistické sezóny. Například odlety na konci května a během června vycházejí úplně skvěle, samozřejmě jen některá data. Jendoznačně doporučujeme bookovat letenky Neapol z Prahy na srpen, kdy cenu stlačíme na 1.575 Kč. Tomu nedokáže nic konkurovat.

Cestovní období: 24. květen 2023 až 6. duben 2024

Nejlevnější letenky: srpen

Dopravce: Wizz Air

Zavazadla: 1 kabinové zdarma

Odlet: Praha - letiště Václava Havla (PRG) - Česko

Přílet: Neapol - letiště Capodichino (NAP) - Kampánie - Itálie

Jak se dostat z letiště Capodichino do centra Neapole?

1. Autobus (linka Alibus): Doba jízdy z letiště do centra Neapole je přibližně 20-30 minut a cena jízdného je kolem 5 EUR na osobu.

2. Taxi: Doba jízdy taxíkem z letiště do centra města je zhruba 20-30 minut a cena se pohybuje kolem 25-35 EUR v závislosti na provozu a přesné adrese cíle.

3. Pronájem auta: Při pronájmu auta je doba trvání jízdy závislá na provozu a konkrétní trase. Cena pronájmu auta se pohybuje od 30 EUR za den.

4. Airport Shuttle: Doba přepravy letištním shuttlem závisí na přesném harmonogramu a počtu zastávek. Předpokládaná doba trvání se pohybuje kolem 30 minut a cena jízdného je obvykle kolem 10-15 EUR na osobu.

Co dělat ve městě Neapol?

1. Prozkoumejte historické centrum: Projděte se úzkými uličkami Starého města, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Obdivujte impozantní katedrálu, zastavte se na slavném náměstí Piazza del Plebiscito a prozkoumejte zákoutí starobylých čtvrtí Spaccanapoli a Quartieri Spagnoli.

2. Obdivujte kulturní poklady: Navštivte Národní archeologické muzeum, které uchovává velkou sbírku starověkých římských artefaktů, včetně unikátních objevů z Pompejí a Herkulanea. Nezapomeňte také navštívit krásný Královský palác a galerii Capodimonte s uměleckými díly italských mistrů.

3. Ochutnejte neapolskou kuchyni: Neapolská kuchyně je proslulá svými lahodnými pizzami, mozzarellou di bufala a dalšími tradičními specialitami. Vychutnejte si autentickou pizzu Margherita v jedné z mnoha tradičních pizzerií, ochutnejte čerstvé mozzarelly na trhu a nevynechejte slavnou neapolskou sfogliatellu, sladký zákusek plněný ricottou.

4. Prohlédněte si Pompeje: Udělejte výlet do archeologického parku Pompeje, kde se můžete ponořit do starověkého města pohlceného sopečným popelem a lávou Vesuvu. Procházejte zříceninami, obdivujte dochované fresky a představte si, jak život vypadával v tomto starověkém římském městě.

5. Užijte si výhled z Vomera: Vystupte na kopci Vomero, který nabízí úchvatné výhledy na celé město, Neapolský záliv a majestátní Vesuv. Navštivte Castel Sant'Elmo, starobylou pevnost z 14. století, a procházejte se okolo panoramatického výhledu na terase Certosa di San Martino.

6. Prozkoumejte pobřeží Amalfi: Udělejte si výlet do krásného pobřeží Amalfi, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

7. Objevte malebná městečka jako Positano, Amalfi a Ravello, kde můžete relaxovat na slunečních plážích, procházet úzkými uličkami a obdivovat úchvatné výhledy na Tyrhénské moře.

Akční letenky Neapol

Náš tip

Další levné letenky do Itálie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.