Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - akční letenky Řím z Vídně, Prahy a Katovic ↔ od 982 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - akční letenky Řím z Vídně a Prahy ↔ od 1.352 Kč
Rezervace letenky

Za kulturními památkami do italského Říma teď výhodněji s leteckou společností Wizz Air! Do "věčného města", jak je hlavnímu města Itálie přezdíváno, nás i s nízkým cestovatelským rozpočtem dopraví maďarská královna nízkonákladového létání. Máme pro vás tipy na letenky do Říma s odlety z Vídně a Prahy od 982 Kč!

Přehled letů do Říma společnosti Wizz Air

1. Wizz Air - letenky Řím z Vídně od 928 Kč - dostupnost míst 14. září 2022 až 9. srpen 2023 (nejlevněji konec září až listopad).

2. Wizz Air - letenky Řím z Prahy od 1.352 Kč - dostupnost míst 14. září 2022 až 12. srpen 2023 (nejlevněji listopad až leden).

3. Wizz Air - letenky Řím z Katovic od 1.345 Kč - dostupnost míst 13. září 2022 až 29. říjen 2022 (nejlevněji v říjnu).

Wizz Air a přeprava zavazadel

Letecká společnost Wizz Air poskytuje zdarma přepravu jednoho palubního zavazadla o rozměrech 40x30x20 cm. Další zdarma získáte objednáním služby priority boarding. Pak máte ještě další zavazadlo o limitech 55x40x23 cm.

Akční letenky do Říma

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.