Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - akční letenky Bari z Vídně ↔ od 926 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Itálie - akční letenky Bari z Vídně ↔ od 926 Kč
Rezervace letenky

Je to nová pozvánka a tip na zpáteční letenky do tisíce Korun na pobřeží italského Jadranu. Klíčem k takovému tripu jsou aktuálně naceněné lowcosty do kraje Apulie. Na takové trase se teď hodí bookovat spoj letecké společnosti Wizz Air. Letenky do Bari v její podání se teď dají splašit od 926 Korun, stačí letět z rakouské hlavní metropole.

Dostupnost zpátečních letenek do Bari z Vídně

- prosinec 2022 - Wizz Air - Itálie - Bari z Vídně od 926 Kč

- leden 2023 - Wizz Air - Itálie - Bari z Vídně od 926 Kč

- únor 2023 - Wizz Air - Itálie - Bari z Vídně od 926 Kč

- březen 2023 - Wizz Air - Itálie - Bari z Vídně od 926 Kč

Jak je patrné z přehledu výše, na nejbližší měsíce se dají najít termíny do Bari na samotné hranici nejnižší ceny. Duben je drahý. Na přelom května a června se dá dostat u obousměrné letenky do Bari od Wizz Air i pod 1.500 Kč.

Náš tip

Na nízkonákladových letech do Bari probíhá věčný boj mezi aerolinkami Ryanair a Wizz Air. Jak je na tom irská konkurence se můžete podívat o kousek níže. Celkem máme na výběr odlety z Vídně, Prahy a Krakova.

Akční letenky do Bari

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.