Doporučujeme! Wizz Air ✈ Island - lowcost letenky Reykjavík z Katovic, Krakova, nebo Vídně ↔ od 2.103 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Island - lowcost letenky Reykjavík z Katovic, Krakova, nebo Vídně ↔ od 2.103 Kč

Pakliže chceme levně cestovat na Island, musíme se poohlédnout po nízkonákladových spojích. V tuto chvíli má řešení jediná aerolinka, nutno podotknout, že ne jediné. Velmi výhodné podmínky teď má letecká společnost Wizz Air, kdy nám nabízí letenky na Island s odlety z Katovic, Krakova a taky Vídně. Zpáteční linky začínají na 2.103 Kč.

Levné lety na Island s aerolinkami Wizz Air

Maďarská letecká společnost Wizz Air disponuje dvěma lowcost tarify s odlety z polských letišť Katovice a Krakov. Jako poslední verze jsou odlety z rakouské Vídně. I tyto letenky do Reykjavíku začínají s cenou pod tři tisíce. Rozmezí dostupnosti viz přehled níže.

1. Wizz Air - Island - letenky Reykjavík z Katovic od 2.103 Kč - termíny 20. leden až 2. prosinec 2023

2. Wizz Air - Island - letenky Reykjavík z Krakova od 2.185 Kč - termíny 22. leden až 30. listopad 2023

3. Wizz Air - Island - letenky Reykjavík z Vídně od 2.948 Kč - termíny 20. leden až 9. prosinec 2023

Náš tip

Cestovateli se nabízí otázka, zda li neexistují i další alternativy? Z řady nízkorozpočtových tarifů aktuálně nikoliv, nicméně klasické letenky na Island i včetně odletů z Prahy má letecká společnost Icelandir.

Akční letenky na Island

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.