Doporučujeme! 🇮🇸 Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Vídně (tam a zpět) 2.449,- Kč

Doporučujeme! Wizz Air - Island - levné letenky Reykjavík z Vídně (tam a zpět) 2.449,- Kč
Rezervace letenky

Sen každého cestovatele? Island! Jestli i vy letos plánujete trip do této majestátní ostrovní země, ideální spoj by pro vás mohl být z Vídně. Maďarská letecká společnost teď snížila ceny letenek na Island na trase Vídeň - Reykjavík a zpět. Momentálně se jedná o nejlevnější spoj do země ohně a ledu, v prodeji již od částky 2.449,- Kč!

Wizz Air létá na Island i z polských letišť Katovice a Krakov, tyhle lety ale nyní nejsou dostupné. Akční lety od ČSA a Austrian Airlines jsme si ukázali už minule, stojí o pár tisíc víc.

Kdy vyrazit se zmíněnou aerolinkou Wizz Air na Island tak, abychom platili co nejméně? V současnosti se na letenky Reykjavík za dva a půl tisíce korun dostaneme při rezervaci termínu na přelomu dubna a května.

Jak se tam dostanu? Odlétá se z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko a letí se přímý letem na letiště Reykjavík (KEF) Reykjavik Keflavik airport - Island. Zpáteční doprava je v ceně.

Zavazadla: Klasicky bez doplatku máme jedno kabinové zavazadlo.

Dopravce: Wizz Air

TIP: Přehled všech aktuálních levných letenek na Island

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.