Doporučujeme! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně ↔ 1.198 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - levné letenky Nice z Vídně ↔ 1.198 Kč
Rezervace letenky

V srdci Azurového pobřeží leží perla s nádechem luxusu, kde si můžete vychutnat slunné pláže, fascinující muzea a neodolatelnou francouzskou kuchyni, aniž byste museli cestovat daleko. Čekají vás nezapomenutelné chvíle na ikonické Promenade des Anglais nebo ve starobylých uličkách, které ožívají tradičními trhy a uměleckými dílnami.

Letenky do Nice a zpátky už za 1.198 Kč !

Jestli vám vyhovuje cesta v mimosezónní době, dost ušetříte. Samotné letenky do Nice z Vídně v režii maďarské nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air se prodávají již od 1.198 Kč a to v četně zpáteční cesty.

Dopravce: Wizz Air

Cestovní období: 26. říjen 2023 až 27. duben 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přílet: Nice (NCE) Cote D Azur Arpt Francie

Zavazadla:1 ks příručního zavazadla (40cm x 30cm x 20cm)

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Z letiště Nice (Cote d'Azur) do centra města Nice můžete využít několik dopravních možností. Níže jsou uvedeny některé z nich.

1. **Autobus**: Autobusová linka 98 je speciálně určena pro spojení letiště s centrem města Nice. Jízdní doba je asi 20-30 minut a cena jízdenky je kolem 6 EUR. Autobusy jezdí pravidelně.

2. **Příměstský vlak (TER)**: Vlak je další cenově dostupnou možností. Cesta trvá přibližně 20 minut a cena jízdenky je kolem 5 EUR. Vlaky jezdí často a nabízí pohodlnou přepravu.

3. **Taxi**: Taxi z letiště do centra města Nice je rychlou a pohodlnou volbou. Cena se pohybuje kolem 30-40 EUR a doba jízdy je asi 15-20 minut, v závislosti na dopravní situaci.

4. **Pronájem auta**: Pokud máte rádi flexibilitu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Cesty jsou dobře označené, a tak se snadno dostanete do centra města.

5. **Transferní služby**: Mnoho soukromých společností nabízí předem rezervované transfery z letiště do centra města. Ceny se liší podle typu vozidla a počtu pasažérů.

Doprava z letiště Nice do centra města je spolehlivá a pohodlná. Vyberte si možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu.

Co dělat v Nice?

Nice je nádherné středomořské město plné kultury, krásných pláží a historie. Zde je seznam 15 atrakcí a aktivit, které můžete v Nice zažít:

1. **Promenáda des Anglais**: Procházka po slavné promenádě je povinností. Tato nábřežní cesta nabízí úžasný výhled na Středozemní moře.

2. **Staré Město (Vieux Nice)**: Ulice s úzkými uličkami, barevnými budovami a trhy plnými místních specialit.

3. **Colline du Château (Hradní kopec)**: Tato lokalita nabízí panoramatický výhled na město a moře. Zde stojí i zbytky starého hradu.

4. **Cours Saleya**: Trh na Cours Saleya je místo, kde můžete ochutnat lahodné místní speciality a nakoupit čerstvé potraviny a suvenýry.

5. **Muzeum Marc Chagalla**: Muzeum věnované práci slavného malíře Marca Chagalla.

6. **Promenade du Paillon**: Veřejný park s fontánami a zahradami, který je ideálním místem pro odpočinek.

7. **Ruská katedrála (St. Nicolas)**: Nádherná pravoslavná katedrála s pozoruhodnou architekturou.

8. **Matissovo muzeum**: Muzeum věnované životu a dílu Henriho Matisse, jednoho z nejvýznamnějších malířů 20. století.

9. **Pláže**: Nice nabízí několik pláží, kde si můžete vychutnat slunce a moře. Pláž Beau Rivage je jednou z nejznámějších.

10. **Parc Phoenix**: Botanická zahrada s různými druhy rostlin a zvířat.

11. **Místní trhy**: Navštivte trhy Cours Saleya a Liberation Market, kde můžete ochutnat regionální speciality a nakoupit čerstvé potraviny.

12. **Palais Lascaris**: Historický palác s bohatou sbírkou umění a historickými artefakty.

13. **Den v Antibes**: Nice je ideálním výchozím bodem pro výlet do sousedního Antibes, kde můžete navštívit slavný marinu Port Vauban a staré město.

14. **Parfémové továrny v Grasse**: Výlet do Grasse, kde můžete prozkoumat parfémové továrny a vytvořit si vlastní parfém.

15. **Noční život**: Nice má živý noční život s mnoha bary, klubů a restaurací, kde můžete ochutnat místní jídla a vína.

Nice je městem, které nabízí kombinaci krásného prostředí, kultury a relaxace. Mějte na paměti, že tato atrakce může být sezónně ovlivněna, a proto je vždy dobré si zkontrolovat aktuální otevírací doby a podmínky před návštěvou.

Akční letenky Nice

Náš tip

Další levné letenky do Francie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.