Doporučujeme! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - akční letenky Nice z Vídně ↔ 1.388 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Francie - Azurové pobřeží - akční letenky Nice z Vídně ↔ 1.388 Kč
Rezervace letenky

Podzimní trip na Azurové pobřeží vás i s rezervou nemusí stát více než patnáct stovek. Je tu aktuální inspirace v podobě levných letenek do Francie. Jedna z nejpopulárnějších destinací ve Středomoří a zároveň největší letovisko Francouzské riviéry. Zpáteční letenky do Nice jsou díky Wizz Air dostupné už za 1.388 Kč. Odlétá se z Vídně.

Kdy letět na Azurové pobřeží?

Tady není co řešit. I když je celkové cestovní období do Nice z Vídně koncipované na dobu od 12. října 2022 do 8. září 2023, my se zaměříme pouze na nejlevnější letenky na Francouzskou riviéru. Na tento měsíc například doporučujeme datum 19. - 21. 10. 2022. Ještě více atraktivních míst je na listopad, je tedy na vás, v jakou dobu chcete letět. Dá se cestovat také během prosince a přes vánoce nebo na Nový rok.

Jak se cestuje na Francouzskou riviéru?

Do Francie se letí lowcostem letecké společnosti Wizz Air a to z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a přímým letem na letiště Nice (NCE) Cote D Azur airport. Na Azurovém pobřeží budeme za necelé dvě hodiny.

Doprava zavazadel do Nice

1 ks malé kabinové zavazadlo 42x32x25cm s hmotností do 10 kg je u každé Wizz Air letenky zdarma.

Náš tip

Podívejte se více pod pokličku levným letenkám do Francie. Kam to teď letí za pár kaček? Například do Lille z Krakova od 1.048 Kč, do Marseille z Vídně od 1.106 Kč, do Bordeaux z Prahy od 1.201 Kč, do Nantes z Prahy od 1.376 Kč, do Lyonu z Krakova od 1.393 Kč, do Marseille z Prahy od 1.455 Kč, do Paříže z Vídně a Prahy od 1.465 Kč, atd.

Akční letenky do Francie TOP 15

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.