Doporučujeme! 🇫🇮 Wizz Air - Finsko - levné letenky Turku z Krakova (zpáteční) od 975,- Kč

Doporučujeme! 🇫🇮 Wizz Air - Finsko - levné letenky Turku z Krakova (zpáteční) od 975,- Kč
Rezervace letenky

Jaké mám možnosti, když sháním levné letenky do Finska? Moc levných letů do země tisíců jezer a ostrovů nevede. Vyjímkou je nízkonákladový let společnosti Wizz Air určený pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Proč zrovna pro ně? Protože z nedalekého Krakova to létá do Turku. Přístavní finské město se dá navštívit za 975,- Kč.

Dostupnost? Na kdy si koupím nejlevnější letenky do Turku s odletem z Krakova? To nám prozradí Wizz Air lowcost kalendář (modrý odkaz). Doporučujeme cestovat během května, na konci srpna, v září a hlavně v říjnu, kdy je zpáteční letenka Turku úplně nejlevnější (dostaneme se i pod tisíc korun).

Pozor! Probíhá výprodej posledních míst a již mnoho jich není k dispozici.

Další alernativy letů do země tisíců jezer a ostrovů: Z Vídně létá do Lappeenranta Ryanair od 1.197,- Kč. České Aerolinie mají letenky Praha - Helsinky a zpět za 4.590,- Kč. Přehled uvíte na stránce levné letenky do Finska.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.