Doporučujeme! Wizz Air ✈ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Vídně ↔ od 1.916

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Vídně ↔ od 1.916 Kč
Rezervace letenky

Kde se dá zaručeně koupat na podzim a v zimě? Kam se hrne hromada Čechů díky dostupným cenám? Je to Egypt! Máme pro vás nový tip na letenku do letoviska Sharm El Sheikh. Po Turkish Airlines, která tam létá z Prahy, je tu ještě podstatně výhodnější nabídka při odletu z Vídně, kde můžeme ušetřit více než polovinu sumy.

Kdy letět do Sharm El Sheikh pod dva tisíce?

Na kdy koupím nejlevnější letenky? Tato otázka zajímá každého cestovatele o lowcosty. U takových tarifů je cena pro každý den proměnlivá. Snadný výběr letenky do Egypta - Sharm El Sheikh z Vídně od Wizz Air uskutečníte přes rezervační kalendář, kde volná místa uvidíte společně s cenami. Tady doporučujeme období listopad 2022 až únor 2023, kdy budeme cestovat úplně nejlevněji.

Jak poletím do Afriky?

U lowcost letů je výhodou také přímý let. U cesty do Afriky se to určitě bude hodit. Odlety do Egypta jsou vypravovány aerolinkami Wizz Air z vídeňského letiště Schwechat (VIE) v Rakousku. Následuje čtyřhodinový přímý let na letiště Sharm El Sheik (SSH) Ophira airport. V dané sumě je zahrnuta i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel u Wizz Air

U letenek Wizz Air je přeprava palubního zavazadla zdarma. To nesmí být větší než 40 x 30 x 20 cm. Umísťuje se pod sedadlo před námi.

Náš tip

Kdo neřeší cenu a bydlí v našem hlavním městě, nechť koukne na tarif Turkish Airlines. Tyto lety ovšem nejsou přímé - mají jeden přestup.

Akční letenky do Sharm El Sheikh

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.