Doporučujeme! Wizz Air ✈ Egypt - levné letenky do Hurghady z Vídně ↔ od 3.537 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Egypt - levné letenky do Hurghady z Vídně ↔ od 3.537 Kč
Rezervace letenky

Letecká společnost Wizz Air už nelétá do egyptské Hurghady jenom z maďarské Budapešti. Představujeme nový nízkonákladový spoj při odletu z našeho druhého nejoblíbenějšího letiště hned po Praze. Jsou tu zpáteční levné letenky Hurghada s odletem z Vídně od 3.537 Korun. Máme tak na výběr další variantu, jak se dostat do Egypta bez cestovky.

Kdy letět do Hurghady z Vídně od 3.537 Kč?

Levné letenky do Hurghady z Vídně je možné vybírat z období od konce září 2023 až po 19. únor 2024. Nejlevnější letenky do Egypta jsou nyní u tohoto nízkorozpočtového spoje na příští sezónu. Ideální se ohřát v Egyptě na přelomu roku (prosinec až únor), ale ani letenka na dřívější data nestojí o mnoho více, viz přehled níže.

- září 2023 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 5.416 Kč

- říjen 2023 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 4.946 Kč

- listopad 2023 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 4.007 Kč

- prosinec 2023 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 3.537 Kč

- leden 2024 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 4.007 Kč

- únor 2024 - Wizz Air - Egypt - Hurghada z Vídně od 3.537

Další alternativy do Hurghady

Ostatní aerolinky jsou cenově u zpátečních letenek do Hurghady úplně někde jinde. Například Smartwings prodává letenky Brno - Hurghada a zpět za 8.690 Kč. Velmi drahé jsou i Wizz Air letenky s odlety z maďarské Budapešti (od 8.996 Kč). Podobnou cenovou laťku nastavila i EasyJet na lince Berlín - Hurghada a zpět (od 9.075 Kč). Linka z Vídně je na polovině dané sum a je to tak jasná volba. Další levné letenky do Egypta najdete zde.

Akční letenky Hurghada

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.