Doporučujeme! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - first minute letenky Dubrovnik z Vídně na léto ↔ od 1.291 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - first minute letenky Dubrovnik z Vídně na léto ↔ od 1.291 Kč
Rezervace letenky

Hodláte jako každý rok strávit léto v Chorvatsku, nebo byste se tam rádi vypravili po nějakém čase? Tak či tak, určitě nepřehlédněte Dalmácii na rok 2023 od maďarské aerolinky Wizz Air. Jako jedná z prvních už zařadila za rozumné ceny letenky do Dubrovníku při odletech z Vídně již od 1.291 Kč. Ukořistěte si výhodný termín už teď!

Kdy letět do Dubrovniku?

Kompletní cestovní období pokrývá data odletu od 14. června do 24. září. Za nejnižší sumu se dají najít vybrané termíny na přelom července a srpna - např. 30.7. 2023 až 11. srpna 2023. Levné letenky do Dubrovniku na samotné hranici ceny vždycky zmizí jako pára nad hrncem, tak neváhejte.

Do Dubrovniku letecky za hodinu a dvacet minut

Ještě jste nikdy neabsolvovali nízkonákladový let? U krátkých tripů to je větší pohodička než s klasickou aerolinkou už jen z důvodu, že příruční zavazadlo se nemusí odbavovat. Odpádá tak čekání na kufr u pásu. Z vídeňského letiště Schwechat budeme v chorvatské Dalmácii cestovat bez přestupu na letiště (DBV) Dubrovnik airport. V ceně je i zpáteční let z Chorvatska do Vídně.

Další levné letenky do Chorvatska na rok 2023?

Už nyní se dají objednávat za pár stovek letenky do Dubrovniku, Zagrebu, Splitu, Zadaru a Puly. Více uvidíte v bloku akční letenky Chorvatsko.

Akční letenky do Chorvatska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.