Doporučujeme! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky do Splitu z Vídně na září ↔ 1.566 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Chorvatsko - Dalmácie - akční letenky do Splitu z Vídně na září ↔ 1.566 Kč
Rezervace letenky

Užijte si pozdní Chorvatsko ve slevě. Druhá nejaktivnější lowcost letecká společnost ve střední Evropě, maďarská Wizz Air nabízí atraktivní letenky do Dalmácie. Cílem je chorvatské pobřeží Jadranu, oblíbené turistické letovisko a také druhé největší město Chorvatska. Aktuálně doporučujeme letenky do Splitu z Vídně za 1.566 Kč!

Kdy letět do Dalmácie?

Letenky do Splitu má Wizz Air dostupné na období od pozítří (10.8. 2022) až do 23. září 2022. Letenky na srpen už ale stojí o dost více, snad je odlety do Chorvatska v předposlední a poslední den v měsíci stojí za zmínku. my však doporučujeme termíny na září, kdy se dostaneme na uvedených patnáct stovek.

Itinerář cesty

Do Dalmácie se letí z dobře dostupného rakouského letiště Vídeň Schwechat (VIE), kam mám vynikající spojení například český dopravce RegioJet. K místu odletu se z tohoto důvodu vůbec nemusí vyplatit jezdit autem. Přímé letecké spojení v režíi letecké společnosti Wizz Air končí na letišti Split (SPU) airport - Chorvatsko. Pozor! V ceně máte i zpáteční let, což mnozí ani neví :)))

Tip redakce

U lowcost letenek se jedná okamžitě. Tady se navíc sezóna kvapem blíží k závěru a už moc času na rezervaci atraktivní letenky do Chorvatska nezbývá. Níže najdete i další verze levných letů do Splitu.

Akční letenky Split

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.