Doporučujeme! Wizz Air ✈ Bulharsko - akční letenky do Varny z Vídně ↔ jen za 941 Kč

Doporučujeme! Wizz Air ✈ Bulharsko - akční letenky do Varny z Vídně ↔ jen za 941 Kč 1.671 Kč
Rezervace letenky

Do oblíbeného bulharského letoviska Varna teď za výhodných podmínek láká maďarská nízkonákladová společnost Wizz Air. Zaznamenali jsme velký posun v cenách, kdy ještě nedávno se sice dalo letět tam a zpět pod tisíc kaček, nyní se k tomu přidávají letenky do Bulharska na jaro a k zahození nejsou ani letenky do Varny na letní prázdniny.

- únor - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 941 Kč

- březen - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 941 Kč

- duben - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 941 Kč

- květen - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 941 Kč

- červen - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 941 Kč

- červenec - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 2.632 Kč

- srpen - Wizz Air - letenky Varna z Vídně od 3.593 Kč

Jak je patrné z výpisu výše, letenky do Varny z Vídně na nejnižší hranici ceny koupíme u Wizz Air na termín až do června. Ovšem pozor, podmínky se u lowcost letů mění doslova každou chvilinku. Vyhmátnete li si vhodné datum, v kterém byste cestovali nejraději, proveďte rychlý booking letenky a v zápětí proveďte online platbu a máte vyhráno. Další levné letenky do Bulharska najdete zde.

Náš tip

Víte, že Wizz Air létá do Varny Také z Prahy? Tuto alternativu uvidíte o kousek níže.

Akční letenky Varna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.