Doporučujeme! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky Gran Canaria z Prahy ↔ od 2.740 Kč

Doporučujeme! Vueling Airlines ✈ Španělsko - Kanárské ostrovy - akční letenky Gran Canaria z Prahy ↔ od 2.740 Kč
Rezervace letenky

Velmi zajímavou alternativu při volbě cestování na Kanárské ostrovy by pro nás mohla mít španělská aerolinka Vueling Airlines. S touto nízkonákladovkou se totiž výhodně podíváme na ostrov Gran Canaria a narozdíl od ostatních dopravců s tímto můžeme cestovat rovnou z Prahy. Zpáteční lety začínají na ceně 2.740 Kč.

Kdy se vypravit z Česka na Kanárské ostrovy?

Letecká lowcost společnost Vueling Airlines poskytuje širokou nabídku volných míst až na rok dopředu. Ceny pro jednotlivé měsíce jsou odlišné a létají jako na houpačce. Vychytejte si ideální datum pro let na Gran Canaria s odletem z Prahy při cestě od zítřka 11. srpna 2022 s návraty až do 9. července 2023. Nejméně zaplatíme za letenky Praha - Gran Canaria a zpět při rezervaci termínu na měsíc listopad.

Jak poletím na Gran Canaria?

Na Kanárské ostrovy se letí v režii nízkonákladové letecké společnosti Vueling Airlines z letiště Praha Václav Havel (PRG) - Česko. Následuje let do Barcelony (BCN) a tam přestup na další letadlo. Přistávat budeme na letišti Aeropuerto De Gran Canaria - Španělsko.

Doprava zavazadel na Kanárské ostrovy

Na Gran Canaria si přepravíme zdarma jedno kabinové zavazadlo.

Další alternativy na Gran Canaria?

Ano. Současně jich je 6 platných. Na ostrov Gran Canaria se létá také z Berlína, Vídně, Prahy a taky Krakova. Níže poslední přehled akčních letenek.

Akční letenky Gran Canaria

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.