Doporučujeme! Vueling Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Barcelona z Prahy ↔ od 1.145

Doporučujeme! Vueling Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Barcelona z Prahy ↔ od 1.145 Kč
Rezervace letenky

Katalánské lákadlo cestovatelů na devět písmen? Jestli tipujete Barcelonu, pak jste trefili do černého. Důvodů se najde mnoho. Ať už to jsou díla slavného architekta Gaudího, známá ulice La Rambla, malebná část starého města Barri Gotic, krásná pláž Barceloneta a nebo za fotbalem. Aktuálně se to do Barcelony nejvíce vyplatí z Prahy.

Kdy letět směr Barcelona?

Když nepočítáme odlety z německého Norimberku, linka Praha - Barcelona a zpět je momentálně nejlevnější. A nepatří Ryanairu, jak asi čekáte. Autorem je španělská Vueling Airlines. Zpáteční letenky do Barcelony při odletech z Prahy stojí od 1.145 Kč. Na takové ceny narazíme při odletech od konce září - viz kalendář. Letenka na prázdniny teď stojí i 5x tolik. U Ryanair ještě víc.

Jak se dopravím do Barcelony?

Nízkonákladové zpáteční lety do Katalánska s odlety z ČR vypravuje letecká společnost Vueling Airlines z letiště Praha - Václav Havel airport (PRG) - Ruzyně - Česko. Letí se přímý spojením na letiště (BCN) Barcelona El Prat airport - Španělsko.

Kolik zavazadel sebou?

Nechcete li u letenek už doplácet ani korunu? Buďte šikovní a sbalte se do příručního zavazadla.

Další alternativy letů do Barcelony?

Tento tip je výhradně orientovaný na odlety do Barcelony z Prahy. Projít si však můžete i ostatní tarify. Níže je přehled.

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.