Doporučujeme! Volotea ✈ Francie - levné letenky do Nantes z Prahy ↔ od 1.564 Kč

Doporučujeme! Volotea ✈ Francie - levné letenky do Nantes z Prahy ↔ od 1.564 Kč
Rezervace letenky

Návštěvou bohatého středověkého obchodního přístavu Nantes se tak trochu vrátíte v čase! Nechte se vtáhnout do fascinující historie procházkou dlážděnými uličkami starého města. Je tu nová pozvánka na dobrodružný zpáteční let do Francie s odletem z Česka od patnácti stovek. Volotea teď nabízí letenky do Nantes z Prahy již od 1.564 Kč.

Kdy letět do Nantes?

Na let do Nantes se španělskou lowcostovou leteckou společností Volotea máme poměrně široké rozpětí, kdy takovou cestu letos absolvovat. Fičet se dá už za 4. dny. Konec cestovního období uzavírá datum 1. prosinec 2023. Níže si uděláte obrázek, jak vychází letenky do Nantes z Prahy na konkrétní měsíce. Odrážíme se vždy od nejlevnější kombinace.

- duben - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 1.752 Kč

- květen - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 1.679 Kč

- červen - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 2.573 Kč

- červenec - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 2.350 Kč

- srpen - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 3.582 Kč

- září - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 2.398 Kč

- říjen - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 2.398 Kč

- listopad - Volotea - Francie - Nantes z Prahy od 2.548 Kč

Náš tip

Chcete více tipů na výhodné lety do země galského kohouta? Jak na cestování do Lille, Nice, Lourdes, Marseille, Bordeaux, Paříž a dalších metropolí najdete na stránce levné letenky do Francie TOP 15.

Akční letenky Nantes

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.