Doporučujeme! Vietnam ✈ 5 tipů na levné letenky do Hanoje ↔ od 15.490 Kč

Doporučujeme! Vietnam ✈ 5 tipů na levné letenky do Hanoje ↔ od 15.490 Kč

Plánujete asijský trip do Vietnamu? Nahlédněte pod pokličku aktuálních letenek do Hanoje. Představujeme květnový přehled 5 tipů na akční letenky Hanoje. S kým letět a ušetřit? Nejlevněji se nám to nyní podaří s Turkish Alines na lince z Prahy tam a zpátky a to od 15.490 Kč. Letět se dá taky z Mnichova a Vídně. Nechybí ani open jaw let.

5 tipů na letenky do Hanoje

1. Turkish Airlines - Vietnam - letenky Hanoj z Prahy 15.490 Kč - květen 2023 až červen 2023

2. Singapore Airlines - Vietnam - letenky Hanoj z Mnichova 16.390 Kč - listopad 2023 až březen 2024

3. Cathay Pacific - Vietnam - letenky Hanoj z Prahy 16.490 Kč - open jaw - listopad 2023 až březen 2024

4. Cathay Pacific - Vietnam - letenky Hanoj z Prahy 16.490 Kč - listopad 2023 až březen 2024

5. China Airlines - Vietnam - letenky Hanoj z Vídně 20.790 Kč - září 2023 až únor 2024

Jak se po příletu dostat z letiště (HAN) Noibai do centra Hanoje?

MHD autobus: Můžete použít autobusovou linku 86, která vás odveze přímo z letiště do centra Hanoje. Jízdné je velmi levné a stojí pouze 9 000 VND (asi 0,35 USD). Autobusy jezdí každých 15-20 minut a celá cesta by měla trvat asi 1 hodinu a 15 minut.

Minibus: Další možností je jet minibusem, který je rychlejší než autobus, ale stojí více. Jízdné je kolem 40 000 VND (asi 1,75 USD). Musíte se ale připravit na to, že se bude jednat o sdílený minibus s dalšími pasažéry.

Taxi: Taxi je nejrychlejší a nejpohodlnější způsob, jak se dostat do centra Hanoje. Cena se pohybuje okolo 350 000 - 400 000 VND (asi 15 - 17 USD) a záleží na tom, kam přesně jedete v centru města. Doporučujeme využít oficiální taxislužby, která má stánek přímo před terminálem letiště.

Soukromý dopravce: Pokud si přejete mít všechno zařízené předem, můžete si objednat soukromého přepravce z letiště přímo do vašeho hotelu nebo místa pobytu v Hanoji. Ceny se liší podle typu vozidla a vzdálenosti, ale obvykle se pohybují od 400 000 VND (asi 17 USD) za osobní automobil.

Co dělat v Hanoji?


Navštivte chrám Literatury (Temple of Literature), který byl založen již v roce 1070 a sloužil jako první univerzita Vietnamu. Dnes je to populární turistická atrakce a můžete si zde prohlédnout nádhernou architekturu a historické artefakty.

Projděte se kolem jezera Hoan Kiem, které je centrem města. Můžete si tu půjčit kolo nebo si jen tak užít klidné procházky v parku.

Navštivte Hanojskou starou čtvrť, kde se nachází mnoho historických budov, trhů, restaurací a obchodů. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si atmosféru města.

Podívejte se na tradiční vodní loutkové divadlo, které patří mezi nejznámější tradice Vietnamu. V divadlech po celé Hanoji můžete shlédnout krásné představení, které vám ukáže tradiční vietnamské příběhy.

Ochutnejte tradiční vietnamskou kuchyni. Hanoj je plný skvělých restaurací, kde si můžete vychutnat mnoho pokrmů, jako jsou například Pho, Bahn Mi nebo Bun Cha.

Navštivte Muzeum Etnologie, kde se dozvíte více o kultuře a životním stylu různých etnických skupin v Vietnamu. Můžete si zde prohlédnout ukázky tradičních řemesel a předmětů používaných v každodenním životě.

Vydejte se na výlet k Hanojským věžím. Tyto věže jsou symboly města a nachází se v historické oblasti Thang Long. Můžete si zde prohlédnout nádhernou architekturu a krásné výhledy na město.

Náš tip

Kromě Hanoje se léta i do Ho Ci Minh City. Podrobnosti na stránce levné letenky do Vietnamu.

Akční letenky Hanoj

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.