Doporučujeme! Velká Británie ✈ 3 verze letů do Londýna s odletem z Prahy ↔ od 1.300 Kč

Doporučujeme! Velká Británie ✈ 3 verze letů do Londýna s odletem z Prahy ↔ od 1.300 Kč

Do centra Velké Británie vede až 11 leteckých spojů, jaké jsou ale možnosti českého cestovatele, jenž bude chtít letět do Londýna pouze z našeho hlavního města? Možnosti jsou tři. Projděte si kalendáře leteckých společností Ryanair, Wizz Air a EasyJet. Letenky Praha - Londýn a zpět k dnešnímu dni začínají zhruba na třinácti stovkách.

Přehled verzí  letů Praha - Londýn a zpět

1. Ryanair - Velká Británie - Londýn z Prahy od 1.300 Kč - cestovní období 22. říjen 2022 až 31. srpen 2023. Přílety jsou na letiště Londýn Stansted (STN).

2. Wizz Air - Velká Británie - Londýn z Prahy od 1.546 Kč - cestovní období 31. říjen 2022 až 20. září 2023. Přílety jsou na letiště Londýn Luton (LTN).

3. EasyJet - velká Británie - Londýn z Prahy od 1.782 Kč - cestovní období 21. říjen 2022 až 28. listopad 2023. Přílety jsou na letiště Londýn Gatwick (LGW).

Náš tip

Doporučujeme mrknou na všechny tři kalendáře. U jedné aerolinky totiž může být cena pro vaše vybrané datum nižší, než u té konkurenční. V kalendáře máte u dnu odletu i přílety vypsanou i aktuální cenu letenky, ta je platná pouze v čase zveřejnění příspěvku. Proč? U lowcostů totiž cená létá všemi směry jako na houpačce. Je to jako úlovek velké ryby. Máte li potvrzeno vhodné datum, okamžitě rezervujte.

Akční letenky do Londýna

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.