Doporučujeme! USA ✈ Nevada - 4 tipy na akční letenky do Las Vegas ↔ 9.990 Kč

Doporučujeme! USA ✈ Nevada - 4 tipy na akční letenky do Las Vegas ↔ 9.990 Kč

Na leteckém trhu se nám sešla docela nevídaná událost. Do amerického Las Vegas teď máme 4 tipy na akční letenky. Ve výprodeji z Mnichova s Air France za 9.990 Kč. Za stejnou cenu také z Norimberku v kombinovaném tarifů American Airlines, Iberia a British Airways. 10.590 Kč stojí i kombinované lety z Mnichova a nechybí ani open jaw letenky.

4 tipy na rezervaci letenky do Las Vegas

1. Air France - USA - Nevada - letenky Las Vegas z Mnichova 9.990 Kč - výprodej - termíny pouze na duben

2. American Airlines / Iberia / British Airways - USA - Nevada - letenky Las Vegas z Norimberku 9.990 Kč - výprodej - termíny pouze na duben

3. American Airlines / Finnair - USA - Nevada - letenky Las Vegas z Mnichova 10.490 Kč - termíny březen a duben

4. American Airlines - Finnair - USA - Nevada - letenky Las Vegas z Mnichova 11.490 Kč, zpět z Los Angeles - open jaw - termíny březen až květen

Další tipy na letenky do USA?

Kromě levné letenky do Las Vegas je teď nejžhavější želízko v ohni přímá letenka do New Yorku z Berlína a nebo Mnichova už za 8.590 Kč. Po dlouhé době jsou k dostání i letenky do Philadelphie a nebo Seattle. Chicago, Miami, Los Angeles jsou tradiční destinace, kam se létá během celého roku. To nejzajímavější uvidíte na stránce levné letenky do USA TOP 15.

Akční letenky do Las Vegas

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.