Doporučujeme! United Airlines ✈ USA - Pensylvánie - akční letenky Philadelphia z Berlína ↔ 8.790 Kč

Doporučujeme! UNited Airlines ✈ USA - Pensylvánie - akční letenky Philadelphia z Berlína ↔ 8.790 Kč
Rezervace letenky

Připravte se na úchvatný koktejl historie a inovací ve Philadelphii, srdci Pensylvánie, kde moderní muzea a hipsterské trhy tvoří harmonický protiklad k malebným historickým uličkám. Kulturní nabídka a unikátní gastronomie vás zaručeně zaujmou ať zde strávíte jediný den, nebo celý týden. Letenka do Philadelphie je nyní za revoluční cenu!

Zpáteční letenky Philadelphia z Berlína za 8.790 Kč!

Letět do Pensylvánie v USA a zpátky pod 9 tisíc Korun? Tohle umí jen americká letecká společnost United Airlines! Aerolinka nastolila podobné podmínky, jako tomu bylo letos ze začátku roku. Akce letenky Philadelphia nebude mít dlouhého trvání, tak toho využijte.

Dopravce: United Airlines

Cestovní období: 6. listopad 2023 až 31. březen 2024

Odlet: Berlín (BER) Brandenburg Německo

Přestup: New York (EWR) Newark Liberty Intl Arpt Spojené státy americké (USA)

Přílet: Philadelphia (PHL) Philadelphia Intl Arpt Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 1 ks příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Po příletu na letiště Philadelphia International Airport (PHL) máte několik možností, jak se dostat do centra města.

1. **Autobusová linka SEPTA**: Cena za jízdenku je kolem 2-3 USD a do centra města vám cesta může trvat přibližně 30-45 minut v závislosti na dopravní situaci.

2. **Vlak SEPTA**: Cesta vlakem z letiště do centra trvá asi 25-30 minut a jízdenka vyjde na přibližně 6-7 USD.

3. **Taxi**: Cena za taxík z letiště do centra města se pohybuje okolo 30-40 USD a dojezd trvá zhruba 20-30 minut.

4. **Uber nebo Lyft**: Přibližná cena za jízdu z letiště do centra města bude kolem 20-30 USD, doba jízdy závisí na provozu.

5. **Pronájem auta**: Pokud preferujete vlastní flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem se liší podle typu vozidla a délky pronájmu.

Důležité je mít na paměti, že ceny a doby jízdy se mohou lišit v závislosti na dopravní situaci a aktuální nabídce služeb. Doporučuje se vždy zkontrolovat aktuální informace před cestou. Měna používaná ve Spojených státech amerických, včetně Philadelphie, je americký dolar (USD).

Akční letenky Philadelphia

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.