Doporučujeme! United Airlines ✈ USA - akční letenky New York z Berlína a Mnichova bez přestupu ↔ 8.790 Kč

Doporučujeme! United Airlines ✈ USA - akční letenky New York z Berlína a Mnichova bez přestupu ↔ 8.790 Kč
Rezervace letenky

Velmi zajímavé lety do USA ohlásila americká letecká společnost United Airlines. Čím jsou výjimečné tyto lety do Spojených států amerických z Německa? Podobně jako rakouské Austrian Airlines a také Lufthansy se dá cestovat bez jakýchkoliv přestupů. V úvahu připadají přímé letenky do New Yorku z Berlína a Mnichova za 8.790 Kč.

Kdy letět bez přestupu do New Yorku?

1. United Airlines - přímé letenky New York z Berlína za 8.790 Kč - cestovní období 17. listopad 2022 až 28. březen 2023.

2. United Airlines - přímé letenky New York z Mnichova za 8.990 Kč - cestovní období 5. únor 2023 až 26. duben 2023.

Další informace k letům do Ameriky

Podmínkou je rezervace levné letenky v páru, tedy pro dvě osoby. Přilétá se na letiště Newark Liberty Airport (EWR) - USA. Přímý let trvá necelých deset hodin. V uvedené ceně je i návrat. 1 Zavazadlo je zdarma.

Náš tip

Do New Yorku nyní vede 13 akčních letů, které to jsou? Aktuální přehled zhlédnete o kousek níže.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.