Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky do Los Angeles z Prahy ↔ 10.490 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ USA - Kalifornie - akční letenky do Los Angeles z Prahy ↔ 10.490 Kč
Rezervace letenky

Tak to tady už dlouho nebylo. Zpáteční letenky do americké Kalifornie s cenovkou okolo deseti tisíc? Tuhle parádní představu proměnila v realitu letecká společnost Turkish Airlines. Mezi českými cestovateli jedna z nejoblíbenějších aerolinek dnes oznámila prodej akčních letů do Los Angeles s odletem z Prahy za bezkonkurenčních 10.490 Kč.

Kdy letět do Los Angeles z Prahy za 10.490 Kč?

Dopravce: Turkish Airlines

Cestovní období: 6. listopad 2023 až 26. březen 2024

Odlet: letiště Praha (PRG) - Česko

Přestup: Istanbul (IST) airport - Turecko

Přílet: Los Angeles airport (LAX) - Spojené státy americké (USA)

 

USA ruší covidové podmínky pro vstup do země!

 

Jak se po příletu dostat z letiště do centra Los Angeles?

Metro - metrem lze dojet do centra Los Angeles za cenu okolo 1,75 dolaru. Musíte se přesunout z terminálu na stanici Aviation/LAX a následně se připojit na modrou linku metra.

Autobusová doprava - můžete použít autobusovou dopravu společnosti FlyAway, která vás dopraví z letiště do centra Los Angeles za cenu okolo 9 dolarů. Existuje několik zastávek po celém městě, včetně stanic Union Station a Hollywood.

Taxi nebo soukromý přepravce - Taxisluzby jsou k dispozici přímo před terminály a jsou k dispozici 24 hodin denně. Cena do centra Los Angeles se pohybuje okolo 50-70 dolarů v závislosti na místě vašeho cíle a dopravní situaci. Kromě taxi můžete také využít služeb soukromých přepravců, jako jsou Uber nebo Lyft.

FlyAway - také můžete využít služby FlyAway, které vás dovezou z letiště LAX přímo na mnoho míst v okolí Los Angeles, jako jsou například Van Nuys nebo Westwood. Cena se pohybuje okolo 8-10 dolarů v závislosti na vašem cílovém místě.

Pronájem auta - můžete si pronajmout auto v jedné z mnoha autopůjčoven na letišti. Pronájem auta v Los Angeles však může být poměrně drahý a vzhledem k husté dopravě v centru města není vždy nejlepší volbou.

Co dělat v Los Angeles?

Jsi v srdci filmového průmyslu! Tady je to místo, kde se rodí hvězdy a nikdy se nenudíš. Pojď se mnou a já ti ukážu, co všechno můžeš zažít v Los Angeles.

Projdi Hollywoodským chodníkem slávy a najdi hvězdy svých oblíbených celebrit. Ale dej si pozor, ať na ně nešlápneš!

 

Vydej se do té nejikoničtější čtvrti v LA - Beverly Hills. Obdivuj honosné domy, kde bydlí nejbohatší lidé na světě. Kdo ví, třeba narazíš na někoho známého.

Navštiv Muzeum současného umění v centru města. Uvidíš zde díla od nejznámějších umělců, ale také od těch méně známých, kteří se teprve prosazují.

Projdi si ikonické ulice v centru LA, jako je například Sunset Boulevard nebo Rodeo Drive. Najdeš zde spoustu obchodů, restaurací a barů. A kdo ví, třeba potkáš nějakého celebritu.

Vyzkoušej si některou z nejlepších restaurací v LA a ochutnej místní speciality. Tady je všechno velké, tak si dej pozor, abys se nenajedl(a) příliš.

Navštiv jednu z pláží v LA, jako je Venice Beach nebo Santa Monica. Pozor na paparazzi, ale užij si slunce a moře.

Prozkoumej město z výšky a navštiv jedno z nejznámějších pozorovatelů v USA, třeba Griffith Observatory. Užij si nádherný výhled na město a noční oblohu.

Zajdi na některou z nejlepších akcí v LA, jako je například koncert, divadelní představení nebo sportovní utkání. Tady se nikdy neztratíš v nabídce.

Navštivte Universal Studios a zjisti, jak se filmy točí. Projdi si kulisy a podívej se, jak se vyrábí speciální efekty. Kdo ví, třeba budeš mít šanci potkat nějakou hvězdu nebo se dokonce objevíš v nějakém filmu.

Vydej se do Disneylandu, jednoho z největších zábavních parků na světě. Užij si zábavu s Mickey Mousem, Donaldem Duckem a dalšími postavičkami Disneyho.

Náš tip

Další levné letenky do USA

Akční letenky do Los Angeles

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.