Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Prahy ↔ 11.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky Miami z Prahy ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Vyhlížíte letenky do Miami, avšak za předpokladu odletu z Prahy? Pořádný průvan mezi akčními lety na Floridu má na svědomí letecká společnost Turkish Airlines. Turecký dopravce totiž dokázal srazit spoj Praha - Miami a zpátky na úplné minimum. Právě teď má každý český dobrodruh šanci bookovat letenky do Miami z Prahy jen za 11.990 Kč.

Kdy letět z Česka do Miami za 11.990 Kč?

Cestovní období: 1. listopad 2023 až 25. duben 2024

Dopravce: Turkish Airlines

Odlet: letiště Praha (PRG) - Česká republika

Přílet: letiště Miami (MIA) - USA

Zavazadla: 4 zavazadla zdarma (2 příruční + 2 odbavené)

Bonus: jídelní servis zdarma

Jak se dostat z letiště do centra?

Městský autobus: Můžete využít městskou autobusovou linku Metrobus, která nabízí spojení mezi letištěm a různými částmi Miami. Ceny se pohybují kolem 2-3 USD a jízdní doba závisí na konkrétní trase.

Airport Flyer autobus: Airport Flyer je expresní autobusová linka, která je ideální pro přepravu mezi letištěm a centrem města. Jízdné je kolem 2,65 USD a autobus je vybaven pohodlnými sedadly a bezplatným Wi-Fi připojením.

Metromover: Metromover je bezplatný systém městské hromadné dopravy v centru Miami. I když nejede přímo z letiště, můžete využít přestup na některou z přilehlých stanic metra a pokračovat do centra.

Taxi nebo soukromý přepravce: Taxi je další možností, která vás odveze přímo do centra města. Cena za taxi se pohybuje kolem 20-30 USD v závislosti na konkrétní adrese. Existují také soukromí přepravci, kteří nabízejí předem sjednanou přepravu za pevnou cenu.

Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a svobodu pohybu, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. V Miami je dostatek autopůjčoven s různými nabídkami. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozu, délce pronájmu a sezóně.

Co dělat v Miami?

Pláže: Miami je známé svými nádhernými plážemi, jako je South Beach, který nabízí sluneční paprsky, jemný písek a živý život kolem. Užívejte si koupání, opalování a možnost vyzkoušet různé vodní aktivity, jako je surfování nebo jízda na jetovém skútru.

Art Deco historie: Projděte se po Ocean Drive a obdivujte slavnou Art Deco architekturu. Tento historický okrsek je plný barevných budov, retro stylu a živých barů a restaurací. Prohlédněte si také Art Deco Welcome Center, kde se dozvíte více o historii tohoto stylu.

Wynwood Walls: Navštivte čtvrť Wynwood, která je známá svými nádhernými graffiti a uměleckými díly na zdech. Procházejte se mezi barevnými murály a objevujte neuvěřitelnou kreativitu a talent umělců z celého světa.

Miami Design District: Pokud máte rádi módu a luxusní nákupy, nevynechejte Miami Design District. Tato čtvrť je domovem mnoha butiků, obchodů a galerií s nejnovějšími trendy a designovými kousky.

Everglades National Park: Nedaleko Miami se nachází Everglades National Park, jedinečný přírodní rezervát plný mokřadů, mangrovových lesů a divokého života. Vydejte se na vzrušující vzdušnou plavbu na airboatu a pozorujte aligátory a další zvířata v jejich přirozeném prostředí.

Muzeum vědy a planetária: Prozkoumejte svět vědy a techniky v Miami Science Museum, který nabízí interaktivní výstavy, planetárium a další edukativní zážitky pro celou rodinu.

Little Havana: Zavítejte do čtvrti Little Havana, kde se ocitnete v atmosféře kubánské kultury. Vychutnejte si autentickou kubánskou kávu, doutníky a sledujte tanečníky salsa při živé hudbě.

Art Basel: Pokud máte rádi umění, nezapomeňte se zastavit na uměleckém veletrhu Art Basel Miami Beach, který se koná každý prosinec. Tento prestižní veletrh představuje nejnovější trendy ve světě moderního a současného umění.

Miami Seaquarium: Navštivte Miami Seaquarium, kde si můžete prohlédnout fascinující mořský život. Uvidíte tu delfíny, kosatky, rejnoky a mnoho dalších mořských tvorů.

Výlet na Key Biscayne: Vezměte si krátký výlet na ostrov Key Biscayne, který se nachází nedaleko Miami. Zde si můžete užít krásné pláže, prozkoumat přírodní rezervace a vychutnat si klid a relaxaci.

Miami Heat Basketball: Pokud jste fanoušky basketbalu, nezapomeňte si zakoupit vstupenky na zápas týmu Miami Heat. Prožijte napínavou atmosféru a sledujte skvělé sportovní výkony.

Everglades Safari Park: Navštivte Everglades Safari Park, kde si můžete prohlédnout aligátory, projížďku po mokřadech na airboatu a dozvědět se více o tomto jedinečném ekosystému.

Miami Children's Museum: Pokud cestujete s dětmi, určitě se zastavte v Miami Children's Museum, které nabízí interaktivní expozice a zábavné vzdělávací aktivity pro nejmenší.

Miami Zoo: Prožijte den plný dobrodružství v Miami Zoo, kde se setkáte se širokou škálou zvířat z celého světa.

Noční život: Miami je také známé svým živým nočním životem. Vydejte se na procházku po Ocean Drive v South Beach a zažijte atmosféru tanečních klubů, barů a restaurací.

Akční letenky do Miami

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.