Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Thajsko - letenky do Bangkoku z Vídně ↔ 13.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Thajsko - letenky do Bangkoku z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Vycestujte s leteckou společností Turkish Airlines opět do Thajského království. I když jsme v únoru představili 11 tipů na rezervaci akční letenky do Bangkoku, tato aerolinka mezi nimi chyběla. Jeden z nejoblíbenějších letů do Thajska provozuje Turkish Airlines při odletech z Vídně. Za kolik? Momentálně stojí obousměrný spoj do Bangkoku 13.990 Kč.

Kdy do Bangkoku s Turkish Airlines?

Tyto letenky do Thajska jsou určeny na mimosezónní období. Turkish Airlines nyní uvolila lety Vídeň - Bangkok a zpět na data od 13. června do 2. října 2023. Volných míst už je minimum.

Informace k letu do Thajska

Turkish Airlines linka Vídeň - Bangkok je oblíbená nejen kvůli odletům z letiště Schwechat (VIE), ale také pro jeden kratší přestup v Istanbulu (IST). Lety do Thajska končí na letišti (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. V ceně je také zpáteční letenka a doprava 3 zavazadel.

Náš tip

Nestihli jste rezervovat? Níže přikládáme další tarify do Bangkoku již od 10.990 Kč.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.