Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Vídně s jídlem na palubě a 3 zavazadly zdarma 14.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Vídně 14.990 Kč
Rezervace letenky

I když už se nám to po koroně rozlétalo zase do všech koutů světa, cesty do Bangkoku zůstaly za očekáváním. Od minulého léta až na pár výjimek jako open jaw letenky od Saudia Airlines moc nebylo o čem psát. Teď je tomu jinak, protože do situace promlouvají Turkish Airlines. Jsou tu její letenky do Bangkoku z Vídně za 14.990 Kč.

Kdy do Bangkoku z Vídně s Turkish za 14.990 Kč?

Stručně a jasně: Turkish Airlines nabízí za patnáct tisíc posezónní letenky do Bangkoku z Vídně a to na měsíc květen 2023. Jiné cestovní období tady není k dispozici.

Jak mě Turkish Airlines dopraví do Bangkoku?

Tato linka do Thajska je nenáročná s jedním přestupem. Klasicky vyrazíme z Vídně a letiště Schwechat (VIE) a letíme přes Turecko - Istanbul. Po přestupu Turkish Airlines pokračuje na letiště Bangkok (BKK) Suvarnabhumi aiport - Thajsko. Doplácet nebudeme ani za zpáteční letenky, jelikož jsou zahrnuty v ceně.

Přeprava zavazadel do Bangkoku u Turkish Airlines

Celkem tři zdarma! Dvě si vezmeme na palubu letadla a třetí si necháme u Turkish Airlines odbavit. Toto zavazadlo nesmí překročit 30 kg, takže pohoda.

Jídlo na palubě

Palubní servis je další velkou výhodou letenek do Thajska od Turkish Airlines. Jídlo máme zdarma a to dokonce podle přání. Jsme li vegan, nebo vegetarián, bude nám strava vyladěna přesně podle těchto potřeb.

Náš tip

Tarif obsahuje poslední volná místa a bude rychle pryč. Proto přikládáme i tipy na další alternativy jak letět levněji do Bangkoku. Dalším v pořadí je Etihad Airways s letenkou Vídeň - Bangkok a zpět za 15.990 Kč. Velmi zajímavé jsou přímé lety do Bangkoku z Vídně od EVA Air. Z Prahy teď létají opět jedině Turkish Airlines a to za 20.490 Kč.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.