Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Katovic se 4 zavazadly a jídlem ↔ 11.990 Kč

Doporučujeme! Turkish Airlines ✈ Mexiko - akční letenky Mexico City z Katovic se 4 zavazadly a jídlem ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Prosincová nabídka Turkish Airlines na letenky s odlety z Katovic se nadále rozšiřuje. Tři dny před skončením roku přichází i nové akční letenky do Mexika. Z dobře dostupného polského města Katovice teď pořídíme levné letenky do Mexico City v cenové relaci dvanáct tisíc, což je adekvátní náhrada za vyprodanou linku od aerolinek Finnair.

Kdy letět do Mexico City z Katovic

V úvahu připadá cesta do Mexika v druhé polovině roku 2023. Viz kalendář Turkish Airlines a letenky do Mexico City z Katovic za 11.990 Kč na termíny od 3. září 2023 až 28. listopadu 2023. Na lince je přestup v Istanbulu.

Doprava 4 zavazadla do Mexika zdarma!

U letecké společnosti Turkish Airlines jsou celkem čtyři zavazadla v dopravě zdarma! Dvě jako příruční a dvě do podpalubí.

Náš tip

Na palubě je jídlo zdarma! Níže uvidíte veškerý přehled akčních letenek do Mexika i včetně letů do Cancunu.

Akční letenky do Mexika TOP 5

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.